البسه بیمارستانی در جدید ترین طرح ها و قیمت های مناسب

البسه بیمارستانی در جدید ترین طرح ها و قیمت های مناسب به سراسر مراکز درمانی فرستاده می شود. لباس بیمارستانی یکبار مصرف می باشد به همین دلیل هر بیمارستان نیاز به تعداد بالایی از این لباس ها دارد، از این رو خرید لباس بیمارستانی افزایش پیدا کرده است. لباس بیمارستانی جزء وسایل مورد نیاز هر بیمار برای بستری شدن می باشد. جنس ها و طرح های مختلف این لباس ها باعث شده تا قیمت های مختلفی هم داشته باشند.

البسه بیمارستانی در جدید ترین طرح ها و قیمت های مناسب

خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف زنانه و مردانه

خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف زنانه و مردانهخرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف زنانه و مردانه از طریق مراکز فروش لوازم طبی امکان پذیر است. این لباس برای بزرگسالان به رنگ های سبز و آبی با جنس های مختلف تهیه می شود.

لباس مریض بیمارستانی یک لباس پر فروش و پر مصرف به شمار می رود که در کارگاه های زیادی با رعایت نکات بهداشتی توسط دوزندگان تهیه می شود. این لباس ها را می توان از سایت های فروش لوازم بهداشتی نیز خریداری نمود. لباس های زنانه و مردانه بیمارستانی برای بستری و اتاق عمل متفاوت است.

قیمت دوخت و تولید انواع لباس بیمارستانی با پارچه های مختلف

قیمت دوخت و تولید انواع لباس بیمارستانی با پارچه های مختلفقیمت دوخت و تولید انواع لباس بیمارستانی با پارچه های مختلف، بسته به سایز لباس و مدل لباس محاسبه می شود. دوخت لباس بیمارستانی در کارگاه هایی انجام می شود که از نظر بهداشتی و استاندارد عالی هستند.

تولید لباس بیمارستانی با پارچه هایی مانند تترون، ترگال ساده، ترگال کجراه، ویسکوز ساده و طرح دار، فلامنت پنبه ای و غیره انجام می شود. رنگ های این لباس مناسب با محیط بیمارستان ها تهیه و دوخته می گردد.

البسه بیمارستانی یکبار مصرف و پارچه ای با ارزان ترین قیمت

البسه بیمارستانی یکبار مصرف و پارچه ای با ارزان ترین قیمتالبسه بیمارستانی یکبار مصرف را با پارچه ای با ارزان ترین قیمت می دوزند. به دلیل رعایت بهداشت بیماران و محیط زیست این لباس ها را به صورت یکبار مصرف تهیه می کنند. 

به دلیل این که هزینه های گزاف برای لباس یکبار مصرف پرداخت نشود از پارچه های ارزان تر استفاده می کنند. پارچه تترون ارزان تر از همه پارچه ها می باشد ولی کیفیت و کارایی بالایی دارد. خرید از کارگاه لباس بیمارستانی به دلیل اینکه مراحل تولید را کامل خودشان انجام می دهند به صرفه تر است.

نماینده فروش البسه بیمارستانی بیمار و پرسنل با مدل های جدید

نماینده فروش البسه بیمارستانی بیمار و پرسنل با مدل های جدیدنماینده فروش البسه بیمارستانی بیمار و پرسنل با مدل های جدید این محصول را عرضه می کند. مراکز درمانی برای بهداشتی بودن محیط و مراقبت از بیماران و پرسنل در برابر مریضی های واگیر دار از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند.

نماینده فروش این لباس ها را به صورت مستقیم از تولید کنندگان دریافت می کند و به بیمارستان ها تحویل می دهد. لباس پرسنل به رنگ سفید برای درمانگاه و برای اتاق عمل به رنگ سبز و آبی می باشد. لباس بیماران هنگام بستری هم به رنگ سبز و آبی یا صورتی می باشد اما لباس کودکان به خاطر نشاط آنها رنگ های شادتری نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.