توزیع مستقیم لباس یکبارمصرف اتاق عمل عمده

از آنجایی که اتاق عمل یکی از حساس ترین بخش در بیمارستان ها است، استفاده از لباس مخصوص در این منطقه اهمیت زیادی دارد. معمولاً لباس هایی که در این اتاق استفاده می شود، شامل لباس یکبار مصرف است زیرا امکان کثیف شدن و نفوذ مایعات و خون به آن زیاد است. توزیع مستقیم لباس یکبارمصرف اتاق عمل به مراکز درمانی و بیمارستانها به صورت عمده و در حجم بالا انجام می‌ شود که معمولاً در پک های چند عددی به فروش رسیده و این مراکز می توانند بدون واسطه از کیفیت محصول مطمئن شده و آن را خریداری کنند.

توزیع مستقیم لباس یکبارمصرف اتاق عمل عمده

دانستنی هایی درباره لباس یکبارمصرف اتاق عمل

دانستنی هایی درباره لباس یکبارمصرف اتاق عمل استفاده از لباس های یکبار مصرف جهت جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری و همچنین آلودگی در محیط بیمارستان و مراکز درمانی اولین قدم بوده که همواره در اولویت است و برای پزشکان و پرسنل اهمیت زیادی دارد. این محصولات به صورت ظاهر مجزا برای بیماران هم قابل استفاده است.

معمولاً جنس این نوع لباس ها از الیاف اسپان باند تشکیل می شود که بسیار سبک و نازک است و همه پزشکان، پرسنل بیمارستان و تمام بیماران بستری شده در اتاق عمل ملزم به پوشیدن آن هستند که در واقع به این نوع لباس‌ها، گان جراحی پزشک و بیمار هم گفته می‌ شود که معمولاً قیمت مناسبی هم دارد.

این لباسها شامل کلاه، پیراهن، شلوار دستکش یا پاپوش هم می باشد که از قسمت پشتی بسته شده و نحوه بستن شدن آن به صورت بند یا دکمه است. رنگ لباس ها بیشتر سبز و آبی است و دلیل انتخاب اصلی این رنگ به این دلیل است که دید جراح تقویت شده و به راحتی رد خون روی لباس مشخص می شود.

این لباس به گونه ای است که تمام بدن بیمار را بجز محل جراحی که باز است را می‌ پوشاند و کاملا استریل است و همچنین بدون نیاز به برق و مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد زیرا یک محصول یکبار مصرف بوده و دیگر فرآیند شستشو، خشک شدن و استریل روی آن انجام نمی شود.

آشنایی با انواع لباس یکبارمصرف اتاق عمل

آشنایی با انواع لباس یکبارمصرف اتاق عمل لباس هایی که در اتاق عمل استفاده می شود، شامل لباس پزشک و لباس بیمار است و بهترین گزینه در محیط‌ های بیمارستانی است که فرد را از نفوذ ویروس و باکتری ها در امان نگه می دارد. لباس بیمار استریل از ضخامت بیشتری برخوردار است و از دستگاه‌ های مختلف جهت استیل سازی آنها به کار گرفته می شود که در محیط‌های مختلف بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این لباس های مناسب در اتاق عمل یک امر بهداشتی بوده و همه کارکنان بیمارستان مستلزم به رعایت این مسئله هستند. مراکز مختلفی این محصول را تولید می کنند که شامل سایز بندی های مختلفی است. ماده اولیه این پارچه از لحاظ بهداشتی بهترین پارچه شناخته شده و با گرماژ و کیفیت مختلفی جهت تولید و استفاده در مراکز درمانی است.

پارچه اسپان باند با گرماژ ۳۰ تا ۵۰ گرم برای تولید انواع گان جراحی و لباسهای یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند که البته باز هم با توجه به نیاز بیمارستان‌ها گرماژ پارچه تغییر می‌ کند. دلیل استفاده از این لباس در محیط بیمارستان به خصوص اتاق عمل حفظ پزشک و بیمار از عوامل میکروب زا است.

از آنجایی که استفاده از این لباسها در اتاق عمل بسیار راحت است، پزشک طی ساعات طولانی در جراحی مشکلاتی همچون خارش پوست و عرق کردن را نداشته زیرا، این پارچه قابلیت تبادل هوا در خود داشته از این رو از تعریق جلوگیری می کند.

سایز گان به گونه ای است که به راحتی روی لباس پوشیده شده و پزشک دیگر نیازی به تعویض لباس ندارد و همچنین بعد از جراحی دور انداخته شده و دیگر هزینه‌های شستشو هم نخواهد داشت. این لباس دارای قد ۱۲۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر است که تنها تفاوت آن گان بیمار در قسمت سر آستین آن است که گان‌ های پزشکی به حالت سر آستین های کش دار بوده تا در حین جراحی و عمل سخت برای پزشک مزاحمت ایجاد نکند.

نمونه دیگر از پارچه های که برای این لباس ها به کار رفته می شود، پارچه های لمینت است که در واقع یک نوع دیگر از پارچه های اسپان باند می باشد و زمانی که در اتاق عمل نیاز به لباس با خاصیت آب گریزی باشد یا در واقع لباس جراح ضد آب باشد، مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا گان از این نوع پارچه ها به سفارش بیمارستان تولید می‌ شود.

راهنمای خرید لباس یکبارمصرف اتاق عمل

راهنمای خرید لباس یکبارمصرف اتاق عمل قطعا طبق صحبت هایی که کردیم، از اهمیت لباس های یکبار مصرف برای اتاق عمل آگاه شدید. یکسری نکات و راهنمایی ها وجود داشته که باید در هنگام خرید این محصول به آن توجه کنید. اولین مورد مدل و سایز بندی مختلف آن است که معمولاً لباس های اتاق عمل کاملا استریل شده بوده تا پزشک با استفاده از آن در محیط بیمارستان در معرض ویروس و باکتری ها قرار نگیرد و همچنین سایز آن به گونه ای بوده که روی لباس پوشیده می شود.

در هنگام خرید لباس حتماً باید به جنس و ضخامت پارچه با کیفیتی که دارد، توجه کرد معمولاً این لباس ها با استفاده از پارچه اسپان باند و لمینت با توجه به نیاز پزشک تولید می شود. اگر جراحی همواره با ترشح مایعات فراوان است، جهت جلوگیری از نفوذ خون به لباس پزشک باید از پارچه های لمینت جهت تولید این لباس به کار رود. لباس ها هم به صورت بند دارد و هم بدون بند بوده که نمونه های بند دار آن به دلیل راحتی زیاد، بسیار پر مصرف است.

فروشگاه مرکزی لباس یکبارمصرف اتاق عمل عمده

فروشگاه مرکزی لباس یکبارمصرف اتاق عمل عمده فروشگاه مرکزی عرضه لباس بیمارستانی عمده به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان این لباس در کل کشور شناخته شده که تمام منسوجات بیمارستانی را با قیمتی مناسب به فروش می‌ رساند. این فروشگاه، فروش لباس بیمارستانی با کیفیت صادراتی را بر عهده داشته و همچنین توانسته با ارائه این محصولات به صورت اینترنتی شرایطی را فراهم آورد تا همه افراد بتوانند به تجهیزات پزشکی با کیفیت دست پیدا کرده و آن را با قیمت مناسب تر دریافت نمایند.

از آنجایی که تولیدکنندگان زیادی در زمینه لباس های بیمارستانی فعالیت می کنند، این فروشگاه فقط با مراکزی همکاری کرده که نمونه‌های با کیفیت را به فروش می رساند و از این طریق به سلامت افراد حاضر در بیمارستان کمک کرده و ان ها را از ویروس و باکتری ها در امان نگه می دارد.

4

  1. درود بر گردانندگان این وب سایت. مسلما با توجه به محتوای ارائه شده و پشتیبانی قوی سایت می توان با اطمینان خاطر بیشتر و تکیه بر تجارت الکترونیک در هزینه های فرایند خرید صرفه جویی قابل توجه ای انجام داد. علاوه بر این این سایت می تواند تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار شما قرار دهد و حق انتخاب گسترده ای در پیش چشم مشتری قرار دهد. مخصوصا برای وسایل پزشکی که از حساسیت بالای بهداشتی و سلامت برخودار است.

  2. سلام وقتتون بخیر، اطلاعات مفیدی در سایتتون گذاشتید عالی بود فقط یک سوال لباس های یک بار مصرف چند روزه به دست مشتری میرسه؟

    • سلام
      فرم مشاوره ی ما در سایت موجود است لطفا آن را تکمیل کنید. مشاورین ما با شما در سریعترین زمان تماس خواهند گرفت

  3. درود بر گردانندگان این وب سایت. مسلما با توجه به محتوای ارائه شده و پشتیبانی قوی سایت می توان با اطمینان خاطر بیشتر و تکیه بر تجارت الکترونیک در هزینه های فرایند خرید صرفه جویی قابل توجه ای انجام داد. علاوه بر این سایت می تواند تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار شما قرار دهد و حق انتخاب گسترده ای در پیش چشم مشتری قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.