خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت مناسب

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی به علت اهمیت بسیار زیاد این البسه در حفظ سلامت و افزایش هرچه بیشتر امنیت کادر درمانی و بیماران در بخش های عفونی از فروش قابل توجهی برخوردار شده است.

این لباس ها در بالاترین سطح کیفی از نظر سلامت کالا تولید شده و در بسته بندی های مخصوصی نگهداری می شوند تا شرایط استریل شده آنها از بین نرود. فروش عمده ی محصولات با قیمت مناسب برای هر نقطه از کشور امکان پذیر می باشد.

در این فروشگاه تمام البسه یکبار مصرف از جمله لباس های سرهمی، شلوار، کلاه، دستکش و سایر ملزومات بیمارستانی موجود می باشد.

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت مناسب

فروش لباس یکبار مصرف بیمار استریل و با کیفیت

فروش لباس یکبار مصرف بیمار استریل و با کیفیتفروش لباس بیمارستانی یکبارمصرف با درصد بالایی از استقبال خریداران مواجه شده است. این روزها بیش از پیش شاهد استفاده از لباس یکبارمصرف استریل شده در بیمارستان ها می باشیم. به دلیل حفظ سلامت بیماران و جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی به سایر افراد چه در کادر درمان و چه بیماران، استفاده از این لباس جزء قوانین در نظر گرفته شده بوده و بشدت توصیه می گردد.

لباس ها که در انواع مختلفی طراحی و تولید شده اند، در استانداردترین شرایط با دوختی منسجم و ساده تولید می گردند.

تمامی مسائل بهداشتی جهت تولید محصولی ایمن در برابر بیماری های عفونی و… در نظر گرفته شده است. این لباس ها از کیفیت ساخت خوبی برخوردار می باشند و در رنگ ها متنوعی تهیه شده اند. 

رنگ بندی های مختلف و مشهود در این البسه دلیل بر کاربردهای گوناگون آنها می باشد. به عنوان مثال در بخش های مختلف بیمارستان که نیاز به استفاده از لباس های مخصوص یکبارمصرف بیمارستانی می باشد، رنگ بندی لباس ها کمک می کند تا بتوان لباس های هر بخش را در مکان مشخص آن استفاده کرد و دچار اشتباه نشد.

بخش مراقبت بیماران برای آنها لباس هایی با یک نوع رنگ در نظر گرفته، بخش های حادتر و عفونی تر دارای لباس هایی با رنگ متفاوت بوده و سایر بخش های دیگر نیز به همین صورت.

قیمت لباس یکبارمصرف بیمار بسته به شرایط تولید و تولیدکنندگان آن متغیر می باشد. اما به طور کل می توان گفت که اغلب، این لباس ها به صورت عمده توسط مراکز درمانی خریداری می گردد و خرید فروش عمده نیز از قیمت های مناسب تری در خرده فروشی برخوردار هستند.

جهت تهیه البسه یکبارمصرف باید این محصولات را از فروشگاه های معتبر تهیه کرده تا محصولاتی کاملا استریل شده و با کیفیت را در اختیارتان قرار دهند.

مرکز خرید لباس اتاق عمل یکبار مصرف ارزان

در مرکز خرید لباس های بیمارستانی، تمامی انواع ملزومات و وسایل بهداشتی جهت استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها و… مشاهده می شود. از جمله تولیداتی که به وفور مشاهده و خریداری می گردد، لباس اتاق عمل یکبار مصرف بوده که در سطح کیفی بسیار بالایی به بازار عرضه شده است.

لباس های اتاق عمل به دلیل حساسیت بسیار بالایی که در زمان استفاده دارند می بایست طبق پروتکل های بهداشتی ویژه ای تهیه شده و بعد از رد شدن از فیلترهای بسیار زیادی در اختیار خریداران قرار گیرند.

همچنین این محصولات به دلیل نیاز بالای مصرف کنندگان و تقاضای بسیار بالای بازار، در بسته بندی های چندتایی به وفور تولید و عرضه می شوند. تولیدکنندگان محصولات خود را در بهترین شرایط و با مناسب ترین قیمت ها در اختیار خریداران قرار می دهند. 

شما می توانید در هر شهر و نقطه ای از ایران، توسط این مجموعه بهترین، با کیفیت ترین لباس های اتاق عمل یکبار مصرف ارزان قیمت را به صورت عمده خریداری فرمایید.

افراد بسیاری به دنبال کسب سود در جریان خرید و فروش محصولات بیمارستانی، مردم را دچار سردرگمی کرده و با ارائه ی محصولاتی بی کیفیت با قیمت های بیش از حد معمول از آنها سوء استفاده می کنند.

در این میان تولیدکنندگان سعی نموده اند تا با حذف واسطه ها این میزان کلاهبرداری را کاهش داده و در نتیجه محصولاتی مقرون به صرفه را در اختیار مردم عزیز قرار می دهند.

در هنگام خرید به نشان سلامت کالا و اعتبار مرکز فروش دقت فرمایید تا با خیالی مطمئن خرید خود را انجام دهید و هزینه های بالایی برای این محصولات نپردازید.

بازار خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بازار خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانیبازار لباس یکبارمصرف به گرمی به فعالیت خود ادامه می دهد. چرا که ارزش وجود و استفاده این محصولات در بیمارستان ها و بخش های حامل میکروب و بیماری بر همگان آشکار شده است.

مسئولین مربوط به خرید این البسه به جهت کلیدی بودن آنها در حفظ سلامت در برابر بیماری ها، می بایست مواردی را در هنگام خرید در نظر داشته باشند و سپس اقدام به سفارش محصول کنند.

 • کیفیت بالای محصول که از عوامل بسیار مهم خرید آن می باشد. میزان کیفیت باید به قدری باشد که انتظاری که از مقابله آن در برابر بیماری های می رود را داشته باشد.
 • تنوع در رنگ بندی که از نکات کلیدی در خریداری آن است. این رنگ بندی ها هر یک در بخش های مختلف استفاده می شوند.
 • تنوع سایزبندی لباس ها و متفاوت بودن البسه برای آقایان و بانوان
 • نوع طراحی و مدل دوخت لباس ها برای استفاده در بخش های مختلف نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال طریقه ی پوشش لباس اتاق عمل و نوع دوخت آن از لباس بخش های دیگر متفاوت می باشد.
 • قیمت محصول در مقایسه با کاربرد و کیفیت آن متناسب و قابل قبول باشد. و…

این بازار با سابقه ی چندین ساله و به دلیل حفظ احترام مشتریان، جلب اعتماد و رضایت آنها به یکی از قوی ترین مراکز خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی تبدیل شده است.

البسه طبق قوانین تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و با نظارت های کامل تهیه و تولید شده اند. مسئولین مربوطه جهت خرید هر یک از انواع این محصولات که در بسته بندی های مخصوص به خود قرار داده شده اند، می توانند با سفارش عمده از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار شده و با رضایت کامل خریدی موفقیت آمیز و مطمئن را تجربه نمایند.

کارگاه تولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف بیمار و پزشک

کارگاه تولیدکننده لباس بیمارستانی یکی از قوی ترین مراکز طراحی و تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سطح کشور می باشد. این کارگاه همه روزه در زمینه ی تولید جدیدترین، به روز ترین و بهداشتی ترین البسه ی بیمارستانی نیروهایی را به استخدام خود در آورده و روزانه درصد بسیار بالایی از لباس های بیمارستانی را به بازار عرضه می کنند.

الگوی مربوط به دوخت هر لباس از دیگری متفاوت بوده چرا که کاربرد هر یک از لباس ها در بخش های درمانی از دیگری متفاوت می باشند. طبق الگوهای تعیین شده هر یک از انواع لباس ها در تعداد بسیار زیاد طراحی و تولید شده و بعد از بررسی های لازم جهت استریل کردن البسه، آنها را در بسته بندی های چندتایی مخصوص که کاملا بهداشتی می باشد قرار داده و به بازار عرضه می نمایند.

لباس ها با تنوع بسیار بالا جهت استفاده ی بیماران، کادر درمانی از جمله؛ پرستاران، پزشکان، بخش خدماتی و… تهیه شده و هرکدام مربوط به سمت های خاصی می باشد تا در استفاده ی آنها مشکلی برای افراد مشکلی ایجاد نشود.

لباس ها یکبار مصرف بوده و یکی از عوامل آن وجود بیماری های حاد و قابل سرایت از طریق البسه نیز می باشد. بنابراین این محصولات تنها برای یکبار استفاده در نظر گرفته شده و می بایست در شرایط عفونی بلافاصله تعویض شوند. از این رو تولید عمده ی این البسه در حجم وسیع بسیار ضروری است. این کارگاه روزانه مشغول به تولید تعداد بسیار زیادی از این نوع محصولات است تا نیاز بازار به آن کنترل شده و دچار هیچ گونه کمبودی در تولید آن نشویم.

شرکت های صادرکننده لباس بیمارستانی یکبارمصرف در ایران

شرکت های صادرکننده لباس بیمارستانی یکبارمصرف در ایرانبرخی شرکت ها و برندهای تولید کننده به عنوان صادرکننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی نیز فعالیت می کنند. این مراکز تنها به تولید محصولات برای بازار داخلی مشغول نبوده، و تولیدات خود را به بیرون از مرزهای ایران نیز صادر می کنند.

این برندها دارای شرایط ویژه و قوانینی محکم در زمینه ی تولید محصولات خود بوده و طبق انتظارات خواسته شده فعالیت خود را انجام می دهند.

 • لباس ها در ساده ترین و مناسب ترین حد خود طراحی شده بدون هیچ گونه عامل مزاحم در حین کار
 • استفاده از مواد اولیه ی بسیار مرغوب جهت تولید البسه و در نتیجه ارائه ی محصولاتی با درجه کیفی بسیار بالا و قابل قبول
 • تنوع رنگ، سایز و نوع لباس برای هر یک از بخش ها متناسب با سایز و جنسیت افراد
 • برخورداری از قیمت های مناسب
 • استفاده از بسته بندی های استریل شده مناسب در شرایط ارسال به سایر کشورها و…

این موارد تمامی از عواملی است که باعث شده تا برخی از شرکت های داخلی به دلیل قدرت بسیار بالا در تولید محصولاتی مقرون به صرفه و با کیفیت، به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه نظیر کشور عراق، افغانستان و… بپردازند.

امر صادرات ملزومات یکبار مصرف بیمارستانی باعث شده تا نه تنها تولیدات ایرانی به سایر کشورها معرفی گردد و قدرت ایران در تولید محصولاتی با کیفیت و کارآمد به همه نشان داده شود، بلکه سبب شده تا کمکی شایان به اقتصاد ایران در این زمینه نیز گردد.

افزایش میزان ارسال محصولات به کشورهای خارجی شرکت ها و تولیدکنندگان را بر آن داشته تا بیش از پیش در تولید محصولاتی با کیفیت و ارزشمند تلاش نمایند. هم اکنون شاهد صادرات لباس های یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده در بسته بندی های بزرگ هستیم و این یکی از افتخارات کشور ما می باشد که با قدرت ظاهر شده است.

این شرکت ها جزء موفق ترین برندهای تولیدکننده در سطح کشور هستند که از جمله تامین کنندگان اصلی نیازهای بیمارستان های داخلی نیز می باشند.

ارائه کننده گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی

ارائه کنندگان لباس یکبار مصرف بیمارستانی، یکی از اصلی ترین هرم های تامین کننده ی لوازم بیمارستانی می باشند. این تامین کنندگان خود را موظف کرده اند تا تولیداتی را روانه ی بازار کنند که معرف فعالیت بی نظیرشان بوده و در کنار آن، نیاز اصلی بازار به انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیز رفع گردد.

از جمله فعالیت ها و اقداماتی که این افراد در نظر داشته و در تولیدات خود نیز به کار گرفته اند می توان به چند نمونه زیر اشاره کرد:

 • استفاده و بهره گیری از جدید ترین شیوه های روز در تولید لباس های مخصوص بیمارستانی
 • تنوع در نوع دوخت و رنگ بندی منظور شده توسط خواست مشتریان و کادر درمانی و به عبارتی سفارشی سازی کردن تولیدات خود
 • استفاده از مواد اولیه ی بسیار مرغوب جهت تولید با کیفیت ترین البسه ی یکبار مصرف. این لباس ها هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نکرده و برای استفاده در مدت زمان مشخص هیچ آسیبی وارد نمی کنند.
 • جنس کالا بسیار مناسب بوده و هیچ گونه زبری در آن به هنگام پوشیدن حس نمی شود.
 • تنوع سایز در آن کاملا مشهود بوده و متناسب با نیاز بازار است
 • قیمت محصولات بسیار مناسب بوده و در مقایسه با قابلیت ها و کیفیت لباس از مقدار قابل قبولی برخوردار است.

تمام این موارد از جمله مهمترین فاکتورهایی است که ارائه کنندگان البسه یکبار مصرف به شدت به آنها پایبند هستند و برای دستیابی به رضایت و اعتماد مشتریان خود آنها را لازمه ی فعالیت می دانند.

این افراد با حذف واسطه ها از افزایش قیمت محصولات و یا تحویل محصولات تقلبی و بی کیفیت به مردم جلوگیری کرده و با این عمل به شدت مبارزه می کنند.

برای خرید محصولات خود می توانید به این مجموعه مراجعه کرده و درخواست های خود را ارائه کرده تا در سریع ترین زمان ممکن محصول شما با قیمتی مناسب به شما تحویل گردد.

لیست قیمت انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف

لیست قیمت انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرفهر برند و تولیدکننده ای قیمت مخصوصی را به محصولات ارائه شده خود می دهد. این قیمت ها که برای هر یک از تولیدکنندگان مقدار متفاوتی را شامل می شود به دلیل شیوه های تولید، کیفیت متفاوت مواد اولیه، تعداد کارکنان شرکت و عوامل این چنینی متغیر است.

فرد خریدار برای خرید محصولی با کیفیت و درجه یک به دنبال تولید کننده ای است که در تولید بهترین و با کیفیت ترین محصول متعهد شده و با پشتکار فراوان از هر وسیله ای در جهت ارائه ی بهترین ها استفاده می کند. در نتیجه قیمت چنین تولیدکنندگانی جزء استاندارد ترین قیمت های روز خواهد بود.

خریداران تنها با مطالعه ی ویژگی محصولات و مشاهده ی البسه در انواع گوناگون می توانند بررسی های لازم را انجام داده و در نهایت با مقایسه میزان کیفیت و قیمت محصول هر یک از انواع آن را خریداری نمایند.

جهت اطمینان و اعتماد مشتریان تمامی قیمت های روز محصولات بر روی سایت قرار داده شده تا قبل از هرگونه اقدامی جهت خرید و ثبت سفارش از شرایط و میزان قیمت ها مطلع گردند.

همچنین برای خرید عمده از البسه یکبار مصرف که از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند می توانید با مسئولین مربوطه در این سایت ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.