شرکت توزیع ماسک سه بعدی سه لایه ارزان

امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا استفاده از ماسک های تنفسی رایج شده است. البته باید توجه داشت بعضی از این ماسک ها مانند ماسک های پارچه ای فقط توانایی جلوگیری از ورود گرد و غبار را دارند؛ ولی ماسک هایی مانند ماسک سه بعدی سه لایه کاربرد پزشکی و جراحی داشته و در اتاق عمل ها برای جلوگیزی از انتقال بیماری ها استفاده می شوند و در استفاده ی عمومی مانع از ورود انواع ویروس های تنفسی می گردند. پس می توان گفت برای جلوگیری از انتشار بیماری های تنفسی مخصوصا ویروس کرونا استفاده از ماسک تنفسی باکیفیت در مکان های عمومی الزامی است.

شرکت توزیع ماسک سه بعدی سه لایه ارزان

بررسی ویژگی های ماسک سه بعدی سه لایه

بررسی ویژگی های ماسک سه بعدی سه لایه همانطور که گفته شد به دلیل پاندمی ویروس کرونا استفاده از ماسک های تنفسی در تمامی کشورها رایج شد. استفاده ی چند ساعته از ماسک در روز باعث شده است افراد به ویژگی های ماسک انتخابی خود دقت بیشتری به خرج دهند. به عنوان مثال بسیاری از افراد در فضای باز از عینک آفتابی استفاده می کنند یا برخی افراد دائما عینک طبی به چشم دارند. کش ماسک باید به گونه ای پشت گوش شخص قرار گیرد که علاوه بر اذیت نکردن گوش برای دسته ی عینک هم مزاحمتی ایجاد نکند ، همچنین در ماسک های یکبار مصرف ساده با تنفس زیر ماسک شیشه ی عینک رطوبت می گیرد ولی این ماسک به گونه ای طراحی شده است که این مشکل بر طرف شده است. این ماسک از نظر قرارگیری روی صورت هم به طوری است که راحت ترین جایگیری را روی صورت و بینی داشته باشد؛ و فیکساتورهای بالا و پایین آن طوری قرار گرفته اند که باز و بسته کردن دهان و صحبت کردن با آن را از سایر ماسک ها آسان تر کرده است. ویژگی بعدی این ماسک پزشکی ارزان رنگبندی آن است که امکان استفاده از رنگ های مختلف این نوع ماسک را به افراد با سلایق رنگی متفاوت می دهد. کش این ماسک ها هم طوری طراحی شده اند که نسبت به پارگی مقاوم هستند و با کشیدگی پاره نمی شوند. سه لایه بودن این ماسک باعث می شود میزان جلوگیری از ورود ویروس ها در آن بیشتر باشد. دیگر ویژگی این ماسک ضد حساسیت بودن آن است که باعث می شود مانند برخی از ماسک ها نباشد که با قرارگیری بر روی صورت باعث خارش و قرمزی پوست می شوند. ظاهر شکیل ماسک سه بعدی دیگر دلیل استقبال زیاد افراد از این نوع ماسک است که یکی از مزیت های بزرگ آن در کنار کارآیی بالای آن است.

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه بعدی سه لایه

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه بعدی سه لایه طبق آزمایش های انجام شده ثابت شده است که ماسک های سه لایه به دلیل طراحی خاصی که دارند علاوه بر جلوگیری از ورود نانو ذرات امکان انتشار بیماری ها را کاهش می دهند. البته این به شرطی است که عواملی که باعث متمایز شدن این نوع ماسک از سایر ماسک های یکبار مصرف جراحی می شود رعایت شوند. یکی از این عوامل وجود لایه های بیشتر در این ماسک ها نسبت به دیگر ماسک ها است. این نوع ماسک ها یکبار مصرف هستند که نسبت به ماسک های پارچه ای بهداشتی تر هستند. جنس پارچه ی بدنه ماسک از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی کیفیت آن هستند. جنس آن باید نرم باشد. همچنین به دلیل سه لایه بودن و ضخیم بودن آن برخی افراد تصور کنند که این ماسک ها قایل شست و شو هستند که این تفکر غلط بوده و این ماسک نیز مانند سایر ماسک های جراحی موجود در بازار یکبار مصرف هستند. در سال های اخیر مشاهده شده است افرادی که به طور منظم از ماسک در مکان ها ی عمومی استفاده کرده اند هم به بیماری کرونا مبتلا شده اند که دلیل این اتفاق را می توان بی کیفیت بودن ماسک های مصرفی آن افراد دانست. پس برچسب استاندارد موجود بر روی جعبه ی ماسک سه لایه یکی از عواملی است که می تواند کیفیت ماسک مورد نظر را تایید کند.

نکاتی برای تولید ماسک سه بعدی سه لایه

نکاتی برای تولید ماسک سه بعدی سه لایه مهم ترین نکته در تولید ماسک سه بعدی این است که افرادی که در بخش تولید این نوع ماسک ها کار می کنند حتما لباس تمیز و ترجیحا استریل شده به تن داشته باشند و دست هایشان ضد عفونی شده باشد و حتما از ماسک و دستکش استفاده کنند. به هیچ وجه افراد مشکوک به بیماری های واگیردار و تنفسی یا افرادی که با بیماران در ارتباط بوده اند نباید اجازه ی ورود در خط تولید این محصول را داشته باشند. همچنین توجه به یکبار مصرف بودن این نوع ماسک ها در تولید آن بسیار حائز اهمیت است. همچنین اینکه بعضی از ماسک ها هنگام قرارگیری روی صورت به لب می چسبند که ممکن است با رطوبت دهان هنگام بازدم یا صحبت کردن خیس شوند پس در هنگام تولید این ماسک باید به جنس پارچه ی آن توجه بیشتری داشت. یکی از نکاتی که کمتر تولیدکننده ای به آن توجه می کند آزمایش نشتی ماسک سه بعدی سه لایه است. به این صورت که اگر جنس و طراحی ماسک صحیح باشد با استفاده و قرار دادن صحیح آن بر روی صورت با یک بازدم عمیق ماسک از هوا پر شده و کمی بالا می آید و بالعکس با یک دم عمیق ماسک کمی به سمت داخل فرو می رود. همچنین این محصول را باید پس از تولید ضد عفونی کرد و در بسته های استریل بسته بندی کرد تا به دست خریداران برسد. در تولید ماسک سه لایه باید به این نکته توجه داشت که هر چه از طرف لایه ی بیرونی به سمت لایه های داخلی می رویم اندازه ی ذرات تنفسی آن کوچک تر می شود که از ورود ذرات ریزتر جلوگیری کند.

فروشنده انواع ماسک سه بعدی سه لایه ارزان

فروشنده انواع ماسک سه بعدی سه لایه ارزان در حال حاضر ماسک های تنفسی موجود در بازار تنوع زیادی از نظر نوع و رنگ و جنس دارند و بازار فروش ماسک رونق زیادی دارد. همچنین ماسک ها برای گروه های سنی کودک و بزرگسال طراحی می شوند. ماسک های سه بعدی سه لایه با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود هستند که اگر در انتخاب و خرید آن ها دقت لازم رعایت نشود ممکن است سلامت و جان افراد به خطر بیوفتد. این پخش کننده ماسک سه لایه سه بعدی این نوع ماسک را با کیفیت بالا و قیمت عمده در اختیار متقاضیان این محصول قرار می دهدکه شما می توانید با خیال راحت از بهداشتی بودن این محصول و اطمینان به برچسب استاندارد روی محصول ماسک سه بعدی سه لایه را تهیه کرده و با خیال راحت در محیط های عمومی حاضر شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.