صادر کننده لباس یکبار مصرف بیمار عمده

لباس یکبار مصرف بیمار، از جمله ملزومات مکان های بهداشتی درمانی و آزمایشگاه های پزشکی می باشد، این لباس ها یکی از ضرورت ها برای حفظ بهداشت و عدم انتقال بیماری در محیط هایی است، که وجود انواع بیماری ها در آن محیط بیشتر است و نیاز به رعایت نکات بهداشتی با توجه به این نکته زیاد می باشد، از این رو عمده فروشان لباس یکبار مصرف به این موضوع توجه ویژه ای کرده اند و بازار فروش و حتی صادرات لباس یکبار مصرف به دلیل نیاز بازار داخلی وخارجی بسیار رونق دارد.

صادر کننده لباس یکبار مصرف بیمار عمده

بررسی میزان مرغوبیت لباس یکبار مصرف بیمار

بررسی میزان مرغوبیت لباس یکبار مصرف بیمار همان طور که می دانید پارچه اسپان باند با توجه به کارکرد و کاربردهای که از آن استفاده می شود، و به دلیل قیمت ارزان، همواره مورد توجه بسیاری از صنایع از جمله صنایع تولید گان و لباسهای یکبار مصرف پزشکی بوده است، از سوی دیگر تولید راحت و کم هزینه آن نیز، باعث دید مثبت تولید کنندگان به این نوع پارچه می باشد.

پارچه اسپان باند به صورت انواع مختلف تولید و عرضه می گردند، که در ادامه به چند مورد از آن پرداخته می شود:

اسپان باند ضخیم: این نوع اسپان باند با توجه به کاربردهای آن، که اغلب در صنایع کشاورزی، روکش خودرو، بسته بندی مواد غذایی، روکشهای لباسهای مجلسی از جمله کت وشلوار استفاده می گردد.

اما عمده استفاده از این نوع اسپان باند تولید انواع لباسهای بیمارستانی و مراکز درمانی می باشد که به صورت ضخامت بالا تولید می شوند تا آن کارایی لازم را داشته باشند.

اسپان باند چند لایه: همان طور که می دانید اسپان باندها منسوجات بدون بافت می باشند که اغلب از جنس پلی استری می باشد، در برخی از موارد استفاده این نوع پارچه، تولید کننده، آن را به صورت های چند لایه وارد بازار می کنند، که بیشتر برای مصارف پزشکی کاربرد دارد.

ازجمله تولید لباسهای یکبار مصرف پزشکی، ماسکهای جراحی چند لایه، لایه مورد نظر برای استفاده در خیاطی به عنوان آستر لباس و استفاده از آن در بعضی قسمت های زیرین پوشاک همچون یقه و سر آستین ها به کار برده می شود.

اطلاعاتی مفید درباره لباس یکبار مصرف بیمار

اطلاعاتی مفید درباره لباس یکبار مصرف بیمار

  • لباس بیمار عمده به دلیل قیمت اقتصادی، از ضروری ترین و پر فروش ترین منسوجات بیمارستانی به حساب می آید. لباس های یکبار مصرف بسته به استفاده آنها در محیط های مختلف بهداشتی، انواع مختلف دارند، از جمله لباس یکبار مصرف ام آر آی، لباس یکبار مصرف جراحان، لباس یکبار مصرف بیماران بستری شده.
  • همان طور که میدانید در ست لباس پزشکی یکبار مصرف از رنگ های مختلفی استفاده می شود که هر کدام دلایل مخصوص به خود رادارند. به عنوان مثال در لباس جراحان از رنگ سبز استفاده می شود تا به نوعی با رنگ خون در تضاد باشد و باعث دید بهتر شود و یا در لباس بیماران بستری شده از رنگ های روشن مثل صورتی و آبی استفاده می گردد و دلیل آن برای حفظ روحیه و شادابی افراد بیماراست.
  • از جمله دلایلی که بیمارستان و محیط های بهداشتی را به استفاده از لباس های یکبار مصرف به جای لباس های چند بار مصرف وا میدارد، بهداشتی بودن و کم کردن هزینه های این سازمان ها می باشد ، زیرا همان طور که می دانید، شستشو، استفاده از مواد شوینده با مقدار زیاد، هزینه پرسنل قسمت رختشویی، هزینه های زیادی به بار می آورد.
  • لباس یکبار مصرف مرغوب، از جنس الیاف پنبه ای می باشند این نوع پارچه ضد حساسیت میباشد ، قیمت بسیار پایینی دارند، جنس نازک آن باعث عبور راحت هوا درآن می شود و همچنین تراکم بالای بافت آن، باعث میشود مایعات از آن عبور نکنند. این پارچه بدون بافت است، و به وسیله دستگاه اتوماتیک و کاملا بهداشتی و ضدعفونی شده تولید می شوند، پس در خرید گان باید به این نکات توجه شود.

فواید استفاده از لباس یکبار مصرف بیمار

فواید استفاده از لباس یکبار مصرف بیمار در قدیم از لباسهای چند بار مصرف با شستشو های مکرر در محیطهای بیمارستانی استفاده می شد که معایب خاص خود را داشته، اولین عیب استفاده از لباس های شستشو شده در محیط های بیمارستانی، عدم استریل کامل این لباس ها با پودر های شوینده بود، دومین معایب استفاده از لباسهای کتان، وزن زیاد آن ها می باشد که نسبت به لباس های یکبار مصرف از وزن زیاد برخوردار بودند.

از فواید استفاده از لباس یکبار مصرف وزن سبک و راحتی استفاده از آنها می باشد، محیطهای بهداشتی به گونه ای است که هم بیماران وهم کارکنان باید از البسه راحت استفاده کنند.

لباس یکبار مصرف بیمار از جنس منسوجات غیر بافتی هستند که که از نظر ضخامت، نازک می باشند و یکی دیگر از دلایل استفاده راحت آن می باشند.

محیطهای بهداشتی از جمله بیمارستان ها و مراکز درمانی دارای انواع آلودگی های میکروبی و عفونی می باشد، از این رو استفاده از لباس های یکبار مصرف در راستای عدم انتشار این آلودگی ها می باشد، که این نکته از مهم ترین فواید استفاده از لباس های یکبار مصرف می باشد.

این البسه یکبار مصرف در کارخانه تولیدی کاملا استریل شده و بسته بندی میگردد که تا زمان استفاده بیمار یا کارکنان هیچگونه آلودگی به آن نفوذ نخواهد کرد.

عدم تجمع لباس بیمارستانی و محل نگه داری از جمله فواید استفاده از لباس یکبار مصرف بیمارستانی می باشد، زیرا بعد از هر بار استفاده از این لباس ها، به طور کامل دور انداخته می شوند و جز زباله های بیمارستانی محسوب می گردند.

با توجه به نکات بالا می توان گفت امروزه دلایل زیادی و به طور کل فواید کثیری برای استفاده از لباسهای یکبار مصرف به جای استفاده از البسه کتان قابل شستشو می باشد، تنها نکته منفی در استفاده از لباسهای یکبار مصرف مسئله زیست محیطی می باشد که در زباله های بیمارستانی عدم بازیافت نیز مطرح می باشد و این مسئله می تواند موضوع را حادتر کند، اما روی هم رفته و با توجه به استاندارد های جهانی استفاده از لباس یکبار مصرف در محیطهای درمانی کاملا ضروری و الزامی می لاشد.

پخش کنندگان انواع لباس یکبار مصرف بیمار عمده

پخش کنندگان انواع لباس یکبار مصرف بیمار عمده با توجه به نیاز مراکز بهداشتی به انواع لباس یکبار مصرف از جمله لباس یکبار مصرف بیمار، جراحی این مرکز یکی از مراکز خرید و توزیع لباس یکبار مصرف بیمارستانی به تمام نقاط کشور و مناطقی از خاورمیانه می باشد.

ما همواره درتلاش هستیم با ارائه مستقیم محصولاتمان از انواع لباس یکبار مصرف با حذف واسطه ها و دلالان بازار با صرفه جویی در هزینه و زمان خریدار محترم، دین خود را برای احترام به مشتری ادا نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.