فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف به صورت عمده

فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف به صورت عمده فروشی قیمت ارزانتری خواهد داشت چرا که از خیلی هزینه های جانبی جلوگیری میشود و از طرف به فروش مستقیم نزدیک تر است چرا که واسطه های کمتری از تولید کننده تا مصرف کننده ایجاد میشود این لباس در سراسر کشور عرضه میشود و هم اکنون ایران از تولیدکنندگان خوب منطقه است که قیمت لباس یکبار مصرف بیمار را بسیار مناسب و به صورت عمده برای فروش عرضه میکند.

فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف به صورت عمده

صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشورهای همسایه

صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشورهای همسایهبرای پی بردن به جایگاه صادرات لباس بیمارستانی ایران به کشور های همسایه جایگاه ایران را با تولید کنندگان بزرگ جهان مقایسه میکنیم به متن زیر دقت کنید:

پیش بینی می شود حجم بازار صادرات پوشاک یکبار مصرف از 2.6 میلیارد دلار در سال 2019 به 3.6 میلیارد دلار در سال 2024  برسد.  پیش بینی می شود ابتکارات دولت در اقتصادهای توسعه یافته با توجه به ایمنی پرسنل از بازار پوشاک یکبار مصرف محافظت کند. انتظار می رود نگرانی هم کارفرمایان و هم کارمندان در مورد ایمنی در محل کار بازار این لباس ها را رهنمون سازد.

 آمریکای شمالی بازار کلیدی برای این لباس ها در سطح جهان است و به دنبال آن اروپا و APAC قرار دارند. نوآوری در توسعه محصول فرصتی برای ارائه لباس های محافظ یکبار مصرف پیشرفته با ویژگی های برتر است. در رتبه های نزدیک ایران صادرات بسیار خوب و عظیمی به کشور های همسایه دارد این لباس ها سدی عالی در برابر باکتری ها ویروس ها تک یاخته ها و انگل ها ایجاد می کند، از جمله دیگر برای پیشگیری از بیماری به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف نبافته ریزپوست یک حس نرم ایجاد می کند و تجربه پوشیدن بسیار خوبی را ارائه می دهد.

بازار پوشاک محافظ یکبار مصرف:

 پیش بینی می شود که پلی اتیلن سریعترین بخش در بازار جهانی لباس های محافظ یکبار مصرف در طول دوره پیش بینی باشد.

 بر اساس نوع مواد، بازار پوشاک لباس به پلی اتیلن، پلی اورتان، پلی استر و سایرین تقسیم شده است (شامل پلی اورتان و سایر موارد). تخمین زده می شود که بخش پلی اتیلن بالاترین CAGR را از نظر ارزش، در بازار جهانی پوشاک محافظ یکبار مصرف به ثبت برساند. استفاده از پلی اتیلن در تولید لباس های بیمار افزایش یافته است زیرا خط دفاع خوبی را برای افراد فراهم می کند و با هزینه نسبتاً کمتری از آسیب جلوگیری می کند.

 پیش بینی می شود بخش تولیدی بزرگترین صنعت نهایی استفاده از لباس های محافظ یکبار مصرف در دوره پیش بینی باشد و دولت های کشورهای مختلف مقررات ایمنی را برای صنعت تولید وضع کرده اند. انتظار می رود این عامل تنها تقاضای لباس های بیمار را به طور قابل توجهی در طی چند سال آینده افزایش دهد.

 بازار پوشاک محافظ یکبار مصرف:

 ایران یکی از بیشترین سهم بازار لباس های بیمار را برای کشور های همسایه داشته است. مقررات موجود در منطقه استفاده از لباس های بادوام و با کارایی بالا را تأمین می کند که می تواند از پوشیدگان در برابر تهدیدات مختلف محافظت کند.  افزایش آگاهی در بین متخصصان پزشکی در مورد اقدامات پزشکی سالم و افزایش تقاضا برای پوشاک غیر بافته، ارائه محافظت بهتر از آلودگی، باعث افزایش تقاضا برای لباس های یکبار مصرف در صنعت بهداشت و پزشکی می شود

بهترین برند تولیدکننده لباس یکبار مصرف پزشکی

بهترین برند تولید کننده لباس یکبار مصرف برندی است که خصوصیات زیر را داشته باشد:

۱- طیف کامل از تاپ، شورت، شلوار، لباس و کیمونو در اندازه های مختلف وجود داشته باشد

۲- غیر شفاف ساخته شده باشد یک لباس کاملا نرم و همینطور مقاوم در برابر آب باشد

۳- کیمونو با یکپوشانی در قسمت جلویی بسته شده باشد اینجوری پرستار اطمینان حاصل می کند که بیمار کاملاً پوشیده شده است و از طرفی به نحوی طراحی شده باشد که دسترسی آسان تری به برخی از روشهای پزشکی داشته باشد.

۴- پاسخگویی به نیازهای دینی باشد و به رفع نیازهای دینی کمک می کند.

۵- شلوار و شلوار الاستیک مناسب – شلوارک و شلوار با کمر الاستیک مناسب باعث افزایش عزت می شود.

۶- ایده آل باشد برای مرخصی بیمار و جوری باشد که بیمار بتواند لااقل برای مدتی با آن بیمارستان را ترک کند – ایده آل باشد برای بیمارانی که نمی توانند لباس شخصی خود ترک کنند.

۷- ایده آل باشد برای بخش ها همینطور خدمات اضطراری – طیف قیمت این لباس ها ارزان باشد و به راحتی برای تمام اقشار قابل خرید باشد.

۸- همچنین لباس باید قابل بازیافت باشد و در مقابل آتش مقاوم باشد.

خرید انواع لباس بیمار یکبار مصرف

خرید انواع لباس بیمار یکبار مصرفبرای خرید لباس بیمار یکبار مصرف باید دقت کنیم که لباس در پاسخ به بازخورد کارمندان و بیمارانی که خواستار عزت و آسایش بیشتر برای بیماران هستند طراحی شده باشد. اینجوری یک گزینه مناسب برای لباس بیمار یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد هستند که در اندازه های و کاربرد های مختلفی ارائه می شوند به انواع لباس های یکبار مصرف زیر دقت کنید:

۱- لباس بزرگسالان: حتی بهترین شرایط ممکن است هنگام انجام معالجه پزشکی بخصوص در محیط سرپایی ناراحت کننده به نظر برسد. از این رو این لباس ها کیفیت و راحتی به بیماران خود نشان می دهد که از آنها مراقبت می کنند. هنگامی که یک لباس راحتی یا یک ورقه یکبار مصرف بیشترین حس را برای شما ایجاد می کند، کیفیت و راحتی را که بیماران انتظار دارند مهیا میکند.

۲- پوشاک بهداشتی و رفتاری بزرگسالان و کودکان: محصولات پوشاک جدید یکبار مصرف در یک گزینه یکبار مصرف، راحتی و امنیت را برای جمعیت بیمار در رفتاری فراهم می کند. پارچه نرم نسبت به لمس فوق العاده است و جایگزینی مناسب برای محصولات قابل استفاده مجدد فراهم میکند.

۳- پوشاک اسکراب: هنگامی که برای افراد از پوشاک اسکراب یکبار مصرف استفاده می شود، مانند استفاده کوتاه مدت از کارکنان، استفاده از فروشنده و بازدید کننده یا استفاده بیمار و خانواده، راحتی و مناسب بودن را برایشان فراهم کرده ایم. پوشاک اسکراب در پارچه ها، رنگ ها و استایل های مختلفی وجود دارد که متناسب با نیازهای متنوع است.

۴- پوشاک و ملافه کودکان: محصولات اطفال از طریق طیف گسترده ای از محصولات از جمله لباس، کفش ایمنی، و ملافه، امنیت و آسایش بیمار را فراهم می کند.  کلیه محصولات استانداردها و مشخصات لازم را برای رفع نیازهای گرانبها شما ارائه می دهند. وسایل پوشاک و ملافه در پارچه نایب با رنگ های مختلفی مانند آبی، سفید عرضه میشود. برای نوزادان تازه متولد شده و نوزادان غیر پیاده روی، جوراب های هوس و گرم وجود دارد. برای کودکانی که روی پای خود قرار دارند، کفش ایمنی بیمار ما از ضریب ایمنی اصطکاک ضریب بالایی برخوردار است به عنوان سبک های بزرگسالان ما برای به حداقل رساندن خطر سقوط و به حداکثر رساندن ایمنی. رنگ جوراب های تازه متولد شده – سفید ، آبی و صورتی میباشد جوراب های نوزاد نیز در رنگ های زرد، سفید، آبی و صورتی میباشد همچنین کفش ایمنی کودک سفید میباشد کفش ایمنی کودک نو پا، کودکان و نوجوانان نیز در انواع مختلف رنگ و اندازه می‌باشد

۵- ملافه های کم مصرف نرم: ملافه با کاربرد محدود Super-Soft می تواند به کاهش نگرانی های مربوط به آلودگی متقابل و هزینه های پردازش مجدد با استفاده از ملافه های تختخواب و بالش های یک نفره کمک کند.  بیماران شما از راحتی و عزت این تختخواب حس آرامش میکند. این لنت ها بسیار جاذب دارای یک روکش مصنوعی قوی و مقاوم در برابر چوب و یک هسته سلولز غلیظ و فوق العاده جاذب (SAF) هستند که به سرعت مایعات را از سطح بیمار دور می کنند. پشتیبان پلی اتیل مانع رطوبت محافظت بیشتری می کند. ساخت و ساز منسجم قوی، چرخش بیمار را تسهیل می کند و تضمین می کند که پد برای راحتی حداکثر بیمار روی سطح تخت خوابیده باشد، محصولات تختخواب با مصرف محدود ظریف برای مناطقی پر مصرف که در آن امکانات به محصولاتی نیاز دارد که از نظر اقتصادی و تازه برای هر بیمار نیاز باشد، ایده آل است  محصولات ظهور از یک خمیر چوب بازیافتی و مواد مخلوط پلی استر ساخته شده با محیط زیست ساخته می شوند و به رنگ سفید موجود است

تجهیزات محافظ شخصی

تجهیزات محافظ شخصی – که به عنوان “PPE” شناخته می شود – برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی هنگام انجام کارهای خاص که ممکن است در تماس با خون یا مایعات بدن باشد و همینطور ممکن است حاوی برخی از عوامل عفونی (میکروب ها) باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

این شامل بسیاری از مواردی است که اغلب توسط مراقبت های بهداشتی توسط مردم در ارتباط است – لباس ، دستکش و ماسک. این موارد فقط برای یکبار مصرف خواهد بود – یعنی شما باید یکبار از آنها استفاده کنید و سپس آنها را دور بیندازید – در حالی که سایر موارد حفظ ، تمیز و استفاده مجدد می شوند.

این امر بسیار مهم است زیرا PPE تنها در صورتی که قادر به استفاده از آن باشید ، از آن استفاده کرده ، آن را حذف کرده و آن را به شیوه صحیح محافظت خواهید کرد. اشتباه در هر یک از این مراحل می تواند منجر به انتقال میکروب ها شود.

اما اولین سؤالی که باید بتوانید به آن پاسخ دهید این است – چه زمانی باید لباس PPE بپوشم؟

پاسخ کوتاه این است که کارفرمای شما رویه ها ، خط مشی ها و پروتکل هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد که به شما می گوید. برخی از این موارد ملی هستند ، بنابراین کلیه تنظیمات مراقبت های بهداشتی برای آنها کار خواهد کرد، در حالی که برخی دیگر محلی هستند و برای رفع چالش های خاص در محل کار شما طراحی شده اند.

موارد زیر موارد متداول PPE است که در اکثر تنظیمات مراقبت های بهداشتی و خانه های مراقبت نیاز پیدا خواهید کرد.

پیش بندهای پلاستیکی یکبار مصرف:

موارد دیگری از PPE وجود دارد که ممکن است از شما خواسته شود به مناسبت در محل کار خود از آنها استفاده کنید – در این مورد توسط مدیر یا سرپرست خود به شما توصیه می شود:شتری برای شستشو و لباس یا لباس خواب./ مشتری ها و بین کارهای مختلف با همان بیمار / مشتری تغییر یابد

بهترین برند لباس یکبار مصرف باید برای انجام کار یا کمک به روشی که شامل خطر تماس با مایعات بدن، پوست شکسته، ابزارهای کثیف و مواد مضر مانند مواد شیمیایی و ضد عفونی کننده قابل استفاده باشد

لیست قیمت روز لباس بیمار یکبار مصرف در تهران

قیمت روز لباس های یکبار مصرف در تهران متفاوت است و به مارک و نوع لباس یکبار مصرف بستگی دارد در این بین باید لباس های انتخاب شود که قیمت مقرون به صرفه ای در کنار کیفیت خوبی داشته باشد که فقط کافی است لیستی از قیمت های روز لباس یکبار مصرف به همراه ویژگی ها و کیفیت داشته باشد تا بهترین انتخاب را بکنید.

فروشنده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی

فروشنده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانیفروشنده لباس بیمار یکبار مصرف در سراسر کشور وجود دارد که انواع لباس ها را عرضه میکنند ولی فقط تعداد محدودی لباس یکبار مصرف درجه یک را عرضه میکنند پس باید به خوبی تحقیق کرد و فروشندگانی که بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت را میدهد تفکیک و انتخاب شوند. بهترین لباس ویژگی ها و کاربرد های را باید داشته باشد که با شناخت آنها میتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

فروش جدیدترین انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

هم اکنون انواع لباس یکبار مصرف بیمار به صورت جدید با با کارایی منحصر به فرد از لباس های یکبار مصرف در بازار آمده است که فروش و خرید آنها توصیه میشود چرا که مزایا و کاربرد های بیشتری دارند از طرفی حس راحتی و آرامش بیشتری را به همراه می آورد

خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت

خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیتخریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانه باید بهترین کیفیت را خریداری کند لباس بیمار میتواند بر روند خوب شدن بیمار موثر باشد در واقع حس آرامش و راحتی برای بیماران بیمارستانه بسیار مهم است و در صورت داشتن این آرامش بهتر می‌توانند رند درمان را سپری کنند از این رو خریدار لباس یک بار مصرف بیمارستانه باید این موارد را بداند و تلاش کند بهترین و با کیفیت ترین لباس را تهیه کند حفظ محیطهای تمیز و راحت بیمار در مناطق پرمصرف بسیار چالش برانگیز است. معاینه، آزمایش، مناطق رویه ای و همچنین بخش های فوریت های پزشکی از مناطقی هستند که مایعات قابل توجه هستند و اقدامات احتیاطی در زمینه کنترل عفونت بسیار مهم است. در این شرایط اقلام یکبار مصرف یکبار مصرف می تواند پاسخ صحیح باشد. کلیه محصولات تختخوابی و مراقبت از بیمار یکبار مصرف ما با مواد و پارچه هایی با کیفیت بالا ساخته شده است که می توانید برای ارائه عملکرد برتر به آنها اعتماد کنید. پس همیشه به دنبال خرید با کیفیت ترین لباس بیمارستانی باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.