فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمده و ارزان

مراکز درمانی مانند بیمارستان ها از مکان هایی می باشند که حفظ رعایت بهداشت برای تمامی اعضای کادر درمان و همچنین بیماران دارای اهمیت زیادی است.یکی از انواع البسه هایی که در بیمارستان و یا کلینیک های مختلف درمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، لباس یکبار مصرف می باشد.لباس یکبارمصرف بیمارستانی در نمونه های مختلفی به فروش می رسد که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود است.فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمده و ارزان

خرید لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت مناسب

خرید لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت مناسب

در سال های اخیر و با پیشرفت علم و و تکنولوژی، متخصصین و طراحان پارچه به این فکر افتاده اند که برای بیمارستان ها و جهت موارد به خصوص، نمی توان همواره از پارچه هایی مانند تترون، ترگال و یا به طور کلی منسوجاتی که قابل شستشو می باشند، استفاده کرد.
با پیشرفت علم و تکنولوژی، متخصصین و دانشمندان پارچه هایی را ابداع کرده اند که به آن بی بافت و یا نبافته گفته می شود.
پارچه های بی بافت که به اسپان باند نیز معروف هستند، حالت یکبار مصرف دارند؛ یعنی نمی توان آنها را شست و باید بعد از یک بار استفاده آنها را دور انداخت.

از منسوجات اسپان باند امروزه برای تولید لباس های بیمارستانی در نمونه های مختلف استفاده می شود که این امر موجب شده است که بهداشت و نظافت هر چه بیشتر در مراکز بیمارستانی و درمانگاهی رعایت شود.

یکی از نمونه های منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی، مخصوص بیماران است. بیماران برای انجام عمل های جراحی، درمان هایی مانند انجام ام آر آی و رادیولوژی و همچنین بستری شدن به البسه یکبار مصرف احتیاج دارند.لباس یکبار مصرف بیمار به صورت بلوز، شلوار، کلاه و گان می باشد که هر کدام بسته به کارایی، مورد استفاده قرار می گیرند.
یکی از مهم ترین لباس های یکبار مصرفی که برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد، لباس عمل و یا جراحی می باشد. در عمل های جراحی به دلیل اینکه انتقال عفونت و بیماری زیاد می باشد و محیط، بیمار و جراح باید همگی استریل باشند، البسه اسپان باند و یکبار مصرف حتما باید استفاده شوند.
لازم به ذکر است که پارچه های اسپان باند به غیر از لباس بیمار، به عنوان زیرانداز و روانداز بیمار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین لباس های یکبار مصرف برای بیماران اکثرا به صورت پک شده هستند که این امر موجب می شود که این کالاها راحت تر مورد استفاده قرار گیرند.

خرید لباس یکبارمصرف بیمارستانی در نمونه های متعدد و در اغلب رنگ بندی های آبی و صورتی به مشتریان عرضه می گردد. خریداران می توانند این کالاها را به طور مستقیم و بدون واسطه تهیه کنند تا نرخ و قیمت مناسبی را پرداخت نمایند.

قیمت فروش انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف

استفاده از لباس های یکبار مصرف در بیمارستان، علاوه بر جلوگیری از انتقال عفونت موجب می شود که پوشش اعضای بیمارستان اعم از بیمار و یا کادر درمان، همگی متحد الشکل باشد.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با نرخ های متفاوتی به عرضه می رسند. به طور کلی قیمت فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف بر اساس عوامل و فاکتورهای زیر مشخص می شود:

 • قیمت و نرخ روز پارچه اسپان باند
 • قیمت دوخت پارچه
 • نوع و گرماژ پارچه
 • اندازه عرض رول پارچه
 • تعداد و میزان سفارش

لباس های بیمارستانی یکبار مصرف به دو طریق عمده و یا جزئی به فروش می رسند. اگر مشتری این کالاها را به صورت عمده تهیه کند، بدین صورت هزینه کمتری را پرداخت می کند.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی دارای جنس نرم و لطیفی می باشند. این البسه ها به نحوی ساخته می شوند که بیمار و یا پزشکان با پوشیدن آن احساس راحتی کنند.یکی از مزایای لباس های یکبار مصرف این است که دارای منافذ هستند و بدن در آن بسیار کم عرق می کند و همین امر موجب می گردد که انتقال بیماری و عفونت ها کمتر اتفاق بیفتد.

یکی از انواع البسه یکبار مصرف که دارای استفاده بسیار بالایی می باشد، گان جراح و یا پزشک نام دارد. این لباس بدون دکمه است و پشت آن به وسیله بندهای که بر روی گردن و کمر تعبیه شده بسته می شود که همین بندها موجب می گردد که از تکان دادن این لباس جلوگیری شود.
استفاده از گان های جراحی سبب می شود که حساسیت های پوستی به حداقل برسد. این گان ها و همچنین لباس بیماران در وزن های 38 الی 50 گرم به تولید می رسند و همین امر موجب می گردد که بدن در آنها مشخص نباشد.لازم است بدانید که گان ها علاوه بر تکی، به صورت ست همراه با کلاه و ماسک برای جراحان به بیمارستان ها عرضه می گردد.

عرضه مستقیم لباس خدمات بیمارستان

عرضه مستقیم لباس خدمات بیمارستان

در بیمارستان ها، افرادی وجود دارند که جزء کادر درمان نمی باشند و در بخش های دیگر مانند خدمات و پخش غذا مشغول به فعالیت می باشند.
برای هر بخش و اعضای مختلف بیمارستان، باید پوشش و لباس مخصوص استفاده گردد زیرا بدین صورت هماهنگی خاصی حکم فرما می شود. 

لباس خدمات بیمارستان یکی از البسه های مهم به شمار می آید که در نمونه های مردانه و یا زنانه، تولید و به فروش می رسند که شامل اجزای زیر می باشد:

 • مردانه: شامل بلوز و شلوار 
 • زنانه: شامل مقتعه، مانتو و شلوار

باید برای لباس های خدمات بیمارستان از منسوجاتی استفاده گردد که در مقابل شستشو و کارکرد، دارای مقاومت و کیفیت بالا و رنگ ثابتی باشند. از دیگر ویژگی هایی که این البسه باید داشته باشد موارد زیر است:

 • سایز لباس باید یک اندازه بزرگتر از سایز واقعی باشد تا فردی که آن را به تن می کند در آن احساس راحتی داشته باشد.
 • جنس پارچه مورد استفاده باید سبک باشد.
 • دوخت لباس باید استفاده از نخ های محکم صورت گرفته باشد.
 • رنگ بندی لباس باید دارای تنوع باشد.

لازم به ذکر است منسوجاتی مانند تترون و ترگال بیمارستانی برای لباس خدمات بسیار مناسب می باشند. این پارچه ها دارای کیفیت مرغوبی هستند.
از انواع رنگ بندی های لباس خدمات بیمارستان می توان به مواردی همچون قرمز، کرمی، سبز، خاکستری، سورمه ای و آبی اشاره کرد. هر بیمارستان می تواند بر حسب مقررات و قوانین خود رنگ دلخواه را برای کادر خدمات استفاده کند.

به غیر از لباس خدمات، کادر اداری بیمارستان و همچنین پزشکان و پرستاران نیز دارای فرم های مخصوص به خود هستند. این لباس ها نیز اغلب به رنگ های سورمه ای برای کادر اداری و برای پزشک و پرستاران سفید می باشند.

از آنجایی که لباس های کادرهای مختلف بیمارستان دارای اهمیت زیادی می باشند و از مصرف بالایی برخوردار هستند، بنابراین خرید مستقیم و بدون واسطه این کالاها یکی از اولویت های مدیران مراکز درمانی می باشد.

نمایندگی فروش لباس های مخصوص بیمارستان در انواع مختلف

در بیمارستان ها و یا سایر مراکز درمانی همچون کلینیک های دندانپزشکی، آزمایشگاه ها و … پوشش بسیار مهم می باشد.این پوشش برای هر بخش و یا فردی منحصر به فرد است.

یکی از انواع لباس های بیمارستان، اتاق عمل می باشد. به غیر از لباس های یکبار مصرف اتاق عمل، نوعی دیگر از این لباس های اتاق عمل می باشند که پارچه ای هستند.
لباس های پارچه ای بیمارستانی اغلب در رنگ های آبی و سبز موجود می باشند و انتخاب این دو رنگ بری این است که حالت آرامش بخشی دارند.پارچه های لباس های اتاق عمل بیمارستانی از جنس پنبه بسیار مرغوب می باشند که در مقابل شستشو و همچنین آب ژاول دارای مقاومت عالی هستند.
لازم به ذکر است که بدانید آب ژاول محصولی قوی است که برای شستشو و ضد عفونی کردن لباس های بیمارستانی به کار می رود. 

یکی از دیگر از لباس های پارچه های که در بیمارستان مورد استفاده می باشد، لباس بیماران است که از منسوج ترگال و یا تترون است. این لباس ها نیز دارای تنوع رنگی بالایی می باشد.
بهتر است بدانید که بیمارستان های دولتی اغلب از رنگ های صورتی برای بانوان و آبی برای آقایان استفاده می کنند، ولی بیمارستان های خصوصی از رنگ های متنوع دیگر مانند خاکی، سدری و … و حتی در طرحدار برای کودکان استفاده می کنند.

حال می خواهیم بدانیم که به طور کلی برای انواع مختلف لباس های بیمارستانی از چه نوع منسوجاتی استفاده می کنند که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

 • تترون
 • فلامنت فلامنت
 • فلامنت پنبه ‌ای
 • ترگال
 • یک‌ بار مصرف
 • ملحفه ‌ای

هر کدام از منسوجات بالا دارای عرض و گرماژهای مختلفی است که کارفرما باید بهترین و مناسب ترین آنها را برای البسه بیمارستانی خریداری کند.مشتری و یا کارفرما می تواند از کارشناس نمایندگی فروش مشاوره لازم را بگیرد تا خرید مطمئنی انجام دهد.

لیست قیمت روز لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

لیست قیمت روز لباس یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

از آنجایی که انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در طول سال دارای سرانه مصرف بالایی در حد چندین تن می باشد، بنابراین اطلاع از قیمت آن برای تمام مشتریان و فعالان در حوزه مبادلات این کالا دارای اهمیت زیادی می باشد.

اطلاع از لیست قیمت روز لباس های یکبار مصرف بیمارستانی موجب می گردد که مشتریان و همچنین فروشندگان، سریع تر و راحت این کالاها را مبادله کنند. لازم است بدانید  که آخرین لیست قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی از اتحادیه مربوطه و همچنین همین مجموعه قابل استعلام می باشد.

یکی از مزایا و قابلیت های ویژه ای که پارچه های اسپان باند دارند این است که این منسوجات قابلیت چاپ را دارا می باشند.
این ویژگی این امکان را به مدیران بیمارستان ها می دهد که آرم و لوگوی مرکز درمانی خود را بار روی البسه و همچنین کیف های مخصوص بیماران که از جنس یکبار مصرف می باشند، به راحتی درج کنند و بدین صورت پرستیژ کاری مجموعه خود را بالا ببرند.

پارچه های اسپان باند، جهت تولید انواع ماسک و کلاه نیز به کار می روند. همانطور که می دانید کادر درمان، مخصوصا افراد مشغول در اتاق عمل، رادیولوژی، ام آر آی و … و همچنین خود بیماران باید از ماسک و کلاه های یکبار مصرف استفاده کنند.
بهتر است بدانید که منسوجات اسپان باند از پنبه و مواد سلولزی ساخته می شوند. این الیاف ها موجب می شود که این منسوجات قابلیت جذب ترشحات و خونابه را به خوبی داشته باشند و همچنین از انتقال بوی بد جلوگیری کنند.

از دیگر نمونه های لباس یکبار مصرف بیمارستانی موارد زیر می باشد:

 • گان بیمار کوتاه بدون آستین (لیزر)
 • آستین رنگی، کاور کفش رنگی
 • روتختی کشدار رنگی، روتختی یکبار مصرف نایلکسی 
 • رول ملحفه رنگی پرفراژ دار، روبالشی رنگی
 • پیش بند نایلکسی یکبار مصرف، پیش بند الیافی رنگی
 • شان و گان استریل 
 • بالاتنه بیمار

خرید جدیدترین انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

خرید انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی به غیر از مواقع عادی، در زمان هایی که بیماری های واگیر دار مانند انواع ویروس ها شایع می شوند، از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشند.
یکی از جدیدترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی، ایزوله نام دارد. این لباس ها محافظ و پوشش بسیار خوبی دارند و از نفوذ انواع ویروس و باکتری را به خوبی جلوگیری می کنند و در همین حین از تنفس پذیری خوبی نیز برخوردار می باشند.لباس های ایزوله دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • دارای زیپ مخفی جهت جلوگیری از نفوذ ویروس و باکتری می باشد.
 • دور کلاه، آستین، پایین شلوار کش دوزی به طور کامل شده است.
 • لباس دارای ضخامت مناسب برای فصل گرما است.

لازم به ذکر است که شرکت های تولید کننده لباس های ایزوله را در محیط های کاملا بهداشتی و استریل به تولید می رسانند.

لباس های ایزوله و یا روپوش ها ایمنی به غیر از بیمارستان ها در مراکز حساس مانند پایگاه ها و آزمایشگاه های هسته ای، دامداری ها و مراکز دامپزشکی نیز دارای کاریرد می باشند. 

این لباس ها از مواد سازنده زیر تشکیل شده اند:

 • لایه خارجی
 • روکشی از جنس پلی اتیلن (PE)
 • لایه داخلی از جنس پلی پروپیلن (PP)

صادرات لباس یکبار مصرف بیمار به کشور عراق

صادرات لباس یکبار مصرف بیمار به کشور عراق

در سال های اخیر شرکت ها و کارخانه های تولید کننده در ایران توانسته اند با استفاده از مواد اولیه که همان مواد پالایشگاهی می باشند، این لباس ها را تولید و به بازار روانه می کنند.

شرکت ها با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های برتر و همچنین نظارت بر روند طراحی، لباس های یکبار مصرف را در شرایطی ایده آل و استریل شده تولید می کنند.
ایران توانسته است با تولیدات مرغوب و درجه یک لباس های یکبار مصرف بیمارستانی در منطقه یکی از پیشتازترین ها در این حوزه باشد.
صادرات لباس یکبارمصرف بیمارستانی دارای رونق بسیار بالایی می باشد. شرکت ها و کارخانجات ایرانی با بازاریابی های متعدد و فراوان، در طول سال رقم های بسیار بالایی را از طریق درگاه های گمرکی معتبر به این کشور و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس، افغانستان و پاکستان صادر می کنند.
البسه یکبار مصرف بیمارستانی یه یکی از ارقام پرسود صادرات تبدیل شده است.

در آخر این نکته را عنوان می کنیم که این مجموعه آنلاین یکی از چند نمایندگی فروش لباس یکبار مصرف و یا دیگر انواع لباس های بیمارستانی است. شما مشتری عزیز می توانید البسه بیمارستانی را در تعداد دلخواه و با نرخ دست اول از این مجموعه سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آنها را در محل مورد نظر دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.