قیمت کلی لباس یکبارمصرف بیمارستانی درجه یک

لباس یکبارمصرف بیمارستانی درجه یک پوشش بسیار مناسب برای جلو گیری از انتقال عفونت در بیمارستان است. لباس یکبار مصرف بیمارستانی انواع و اقسام مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد و در دو رنگ ابی و سبز دوخته شده است. قیمت کلی لباس یکبار مصرف بسیارمناسب می باشد و این به دلیل جنس پارچه آن می باشد. تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی و دیگر مراکز درمانی می توانند برای خرید کلی لباس یکبار مصرف به سایت مراجعه کنند و از قیمت این لباس آگاهی پیدا کنند.

قیمت کلی لباس یکبارمصرف بیمارستانی درجه یک

بررسی مشخصات لباس یکبارمصرف بیمارستانی

بررسی مشخصات لباس یکبارمصرف بیمارستانی لباس یکبار مصرف دربیمارستان را تمام پرسنل اتاق عمل، ازمایشگاه ها، بیماران بستری، همراه بیمار، مراکز ام ار آی، سونوگرافی و..‌ استفاده می کنند و ضرورت استفاده آن برای همه گروه ها وجود دارد. تولید لباس یکبار مصرف در ایران به دلیل مصرف بالای که دارد انجام می گیرد . حتی صادرات لباس بیمارستانی نیز به برخی از کشور های منطقه صورت می گیرد .لباس بیمارستان دارای مشخصاتی است که ذکر خواهد شد.

در گذشته لباس های بیمارستانی در جنس های تترون، کتان پنبه، کتان و ترگال بود اما امروزه به دلیل نیاز بازار طراحان لباس های بیمارستانی توانسته اند لباس بیمارستانی اقتصادی و با صرف را تولید و روانه بازار کنند. این لباس ها یکبار مصرف است و نیاز به شستشو ندارد و در پی آن نیاز به مواد شوینده، کارگرانی که بخواهند ان را شتشو دهند ندارد. همچنین در مصرف برق ، آب و گاز نیز صرفه جویی می شود و برای بیمارستان مقرون بصرفه می باشد .

لباسی که اتاق در عمل از آن استفاده می شود گان و شان استریل است. گان را پزشک معالج و تکنسین های بی هوشی و پرسنلی که در اتاق عمل هستند استفاده می کنند و لباس بیمار که تحت عمل جراحی قرار گرفته شان نامیده می شود. رنگ این لباس ابی و سبز است انتخاب این دو رنگ به دلیل اخلاف رنگی است که با رنگ قرمز دارد. جنس لباس یکبار مصرف بیمارستانی از جنس پنبه و بسیار سبک می باشد.

شان انواع مختلفی دارد که به شان ساده .شان بزرگ سوراخ دار و شان پا تقسیم بندی می شود که هر کدام از اینها مصارف مخصوص خود را دارد. از دیگر مشخصه های لباس یکبار مصرف بیمارستانی اندازه و سایز آن می باشد. این لباس برای تمام سنین و در سایزهای بزرگسال و کودکانه موجود است و این اختلاف لباس صرفا درقد و پهنای لباس است و دوخت کاملا ساده ای دارد. سایز این لباس معمولا با بندی که پشت آن است تنظیم می شود.

معرفی بهترین لباس یکبارمصرف بیمارستانی مردانه

معرفی بهترین لباس یکبارمصرف بیمارستانی مردانه لباس بیمارستانی انواع مختلفی دارد که به چند دسته تقسیم می شود . لباس مردانه ، لباس زنانه، کودکانه و پرسنل بیمارستان است. بهترین لباس یکبار مصرف باید باید از جنس پنبه باشد، از نفوذ آن جلو گیری کند. تبادل هوایی خوبی داشته باشد ، قیمت مناسبی داشته باشد . لباس باید اندازه باشد نه زیاد گشاد باشد و نه زیاد تنگ باشد بطور کلی راحت باشد. همچنین این لباس باید ضد آلرژی باشد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی مردانه به رنگ آبی می باشد و صورتی مخصوص بانوان است. این لباس هیچ گونه لک و کثیفی را به خود جذب نمی کند و کاملا بهداشتی است و بعد از دوخت و قبل از بسته بندی استریل می شود و کافی است با یک شستشوی ساده و استریل کردن آن دوباره مصرف کرد. این لباس برخلاف ظاهری سبک و ضعیفی که دارد بسیار مقاوم است و به سختی پاره می شود

لباس بیمارستانی مردانه همگی به صورت تکی بسته بندی می شود و تا وقتی که بسته بندی آن باز نشده است تمیز می ماند و هیچ گونه آلودگی را به خود جذب نمی کند. نرمی و لطافت این لباس ها از مهمترین ویژگی های لبای یکبار مصرف بیمارستانی مردانه است.

فواید استفاده از لباس یکبارمصرف بیمارستانی

فواید استفاده از لباس یکبارمصرف بیمارستانی هر شغلی برای خود لباس مخصوص خود را دارد این لباس علاوه بر این که یک پوشش برای افراد است می تواند شخص را در برابر خطراتی که در شغل آن است محافظت کند. همچنین لباس فرم نشان دهنده آن است که فرد چه شغل و حرفه ای دارد. لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیز یک نمونه از این نوع لباس می باشد. این لباس علاوه بر این یک فرم بسیار مناسب است بیمار و پزشک و تمام پرسنل بیمارستانی را از برخی از بیماری های واگیر دار در بیمارستان محافظت می کند.

لباس بیمارستانی فایده زیادی دارد که بدون آن کار کردن در بیمارستان امکان پذیر نمی باشد.لباس یکبار مصرف را می توان در روز چند بار عوض کرد و ناراحت هزینه های که صرف خرید لباس می شود نبود. قیمت لباس بیمارستانی بسیار مناسب می باشد و هزینه های که بیمارستان نسبت به لباس های از جنس کتان و ترگال صرف می کند بسیار کمتر می باشد.

از دیگر فواید این لباس می توان به کاهش یافتن کار کارگران قسمت لباسشویی اشاره کرد.دربیمارستان زمان زیادی پرسنل و خدمه صرف جمع کردن و شستن لباس های بیمارستانی می کنند اما لباس یکبار مصرف احتیاج به شستن ندارد و کافی است آن ها را داخل سطل زباله انداخت و با یک سوزاندن ساده ان را از بین برد. این کار باعث می شود آلودگی های آن انتقال پیدا نکند .

لباس های بیمارستانی باید در مکان مخصوص که به آن مکان اختصاصیCSR می گویند محافظت شوند که لباس های بیمارستانی که در گذشته بودند به این مکان احتیاج داشتن.اما لباس های یکبار مصرف امروزی به این مکان احتیاج ندارند. همچنین این لباس ها نیاز به دستگاه های استریل ندارند و از این رو باعث صرفه جوی می شود.

صادر کننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی درجه یک

صادر کننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی درجه یک از آنجای که لباس بیمارستانی یکبار مصرف استفاده بالای دارد و تمام کارکنان بیمارستان و بیماران و حتی همراه بیمار باید از این لباس استفاده کنند بازار خوبی دارد .تولید کنندگان ایرانی علاوه بر اینکه توانسته اند نیاز داخل و بیمارستان های دولتی و خصوصی را برآورده کنند توانسته اند که ان را به کشور های همسایه و برخی از کشور های اروپایی صادر کنند و از از طریق ارز خوبی را وارد کشور کنند و باعث حمایت تولید کنندگان صنعت نساجی و تولیدی های دوخت این لباس شوند.

ایران توانایی این را دارد که لباس یکبارمصرف مرغوب را در انواع رنگ و مدل های زنانه ، مردانه و کودکانه و… به دیگر کشور های متقاضی صادر کند. خریداران خارجی می توانند به نشانی سایت ما مراجعه کنند و لباس بیمارستانی با کیفیت را از شرکت تولیدی ما خریداری کنند و این اطمینان را داشته باشند که کالای با کیفیت را خریداری می کنند.

2

    • سلام دوست عزیز جهت ثبت سفارش عمده لطفا فرم سفارش موجود در سایت را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.