مرکز عرضه لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

تمامی بیماران در هنگام بستری شدن درون بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها حتماً باید از لباس مخصوص استفاده کنند و همچنین پرسنل نیز در هنگام جراحی‌ از انواع لباس های مخصوص استفاده می نمایند که احساس راحتی و آزادی داشتن اهمیت بسیار زیادی دارد ، این مجموعه سعی نموده بهترین نوع لباس بیمارستانی ارزان را تولید و همچنین به صورت مستقیم ارائه بدهد مرکز عرضه لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان این محصولات را در سایز بندی های مختلف به صورت عمده می‌دهد.مرکز عرضه لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

بررسی کیفیت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بررسی کیفیت لباس یکبار مصرف بیمارستانی همان طور که می دانید محیط بیمارستان منبع انواع ویروس ها و باکتری ها می باشد و بسیاری از بیماری ها نیز از طریق محیط بیمارستان در مناطق مختلف شیوع یدا می‌کند بنابراین پوشیدن لباس مخصوص در محیط بیمارستان اهمیت بسیار زیادی دارد.

در سراسر دنیا در هنگام بستری نمودن و همچنین عمل های جراحی برای بیماران از لباسهای یکبار مصرف استفاده می کنند علت اصلی آن جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف می باشد اما کیفیت این محصولات نیز اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا بیماران قوای جسمی ضعیفی دارند و همچنین به عمل های جراحی مختلف بدن بسیار حساسی دارند و همچنین به دلیل بخیه زدن در قسمت‌های مختلف بدن ، انتخاب لباس با کیفیت و دارای لطافت اهمیت بسیار زیادی دارد.

همچنین جراحان نیز باید در طول جراحی از لباس های با کیفیت استفاده کنند استاندارد بودن سایز لباس برای پرسنل اتاق عمل اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می‌شود که بتوانند به راحتی فعالیت خود را انجام بدهند.

نکاتی برای انتخاب لباس یکبار مصرف بیمارستانی

نکاتی برای انتخاب  لباس یکبار مصرف بیمارستانی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند که دسته اول مربوط به بیماران می باشد و دسته دوم نیز مربوط به پزشکان و پرسنل بیمارستانی ، که در هنگام عمل های جراحی سرپایی و همچنین عمل‌های جراحی طولانی از این لباس ها استفاده می کنند و شرکت‌های تولیدکننده نیز اقدام به تولید انواع لباس های یکبار مصرف به صورت ست کامل نموده اند که شامل شلوار ، پیراهن و همچنین کلاه می باشد‌.

لباس بیمارستانی برای بیماران؛

بیماران بسیار زیادی در طول سال بیماری های مختلف در بیمارستان بستری می‌شوند که اولین و مهمترین ویژگی برای جلوگیری از انتقال آلودگی ها و همچنین باکتری ها انتخاب لباس یکبار مصرف می باشد.

برای عمل های جراحی نیز بیماران حتما باید از لباس های یکبار مصرف مرغوب استفاده کنند کیفیت لباس های اتاق عمل نسبت به بیماران بستری در بخش مختلف می باشد و عموماً از مواد استریل کننده تولید شده که تاثیر بسیار عالی برای موفقیت عمل جراحی و همچنین جلوگیری از عفونت پس از جراحی دارد.

همچنین بیماران پس از عمل جراحی نیز باید مدت زمانی را در بیمارستان بستری باشند که انتخاب لباس مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد و بیشتر شرکت‌ها برای زنان از لباس رنگ صورتی و همچنین برای بیماران مرد از لباس رنگ آبی استفاده می‌کنند که باعث تفکیک این دو گروه از یکدیگر می شود.

لباس بیمارستانی برای پرسنل؛

پوشیدن لباس های بیمارستانی استریل فقط برای بیماران کافی نمی باشد و حتماً باید همچنین جراحان نیز در عمل‌های جراحی مختلف ، باید از لباس مخصوص استفاده کنند که از انتقال و ویروسی به بیماران و همچنین پرسنل جلوگیری شود در سراسر دنیا بیشتر کشورها از لباس رنگ سبز برای جراحان و پزشکان استفاده می‌نمایند.

پارچه مناسب برای دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

پارچه مناسب برای دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستانی در هنگام دوخت لباس بیمارستانی باکیفیت باید به نکات بسیار ویژه توجه داشت همانطور که می دانید عموماً پرسنل بیمارستانی و همچنین بیماران در هنگام عمل های جراحی و همچنین بستری شدن در بیمارستان از این محصولات استفاده می نمایند و مهمترین نکته در هنگام دوخت این محصول انتخاب پارچه های مناسب می باشد ولی به طور کلی انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف از پارچه های زیر تولید می شود.

پارچه با الیاف طبیعی؛

بهترین و مرغوبترین نوع لباس بیمارستانی به وسیله الیاف طبیعی تولید می‌شود در هنگام دوخت لباس های یکبار مصرف به خصوص برای کودکان و نوجوانان انتخاب الیاف مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد همان طور که میدانید این گروه سنی پوستی بسیار حساس دارند و استفاده از لباس های بی کیفیت باعث ابتلا به حساسیت‌های پوستی می شود.

ایران یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده پنبه می باشد که توانسته است با استفاده از پنبه انواع پارچه های نخی و به ۱۰۰% خالص را تولید نماید که کیفیت بسیار عالی دارد و یکی از بهترین انتخاب ها برای دوخت لباس بیمارستانی می باشد ، از سوی دیگر قیمت خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با استفاده از الیاف طبیعی بالا می باشد و همین موضوع باعث شده است که شرکت های زیادی نیز اقدام به تولید لباس بیمارستانی با استفاده از الیاف مصنوعی نمایند‌.

پارچه با الیاف مصنوعی؛

با توجه به پیشرفت امروزه دنیای نساجی نیز تغییرات و تحولات بسیار زیادی پیدا نموده است و بیشتر کشورها در سراسر دنیا از انواع الیاف مصنوعی در فرایند تولید لباس‌ها استفاده می‌کنند ، یکی از مهمترین ویژگی‌های الیاف مصنوعی کیفیت بالای محصول می باشد که سبب شده است شرکت های تولیدکننده لباس بیمارستانی نیز رغبت زیادی برای تهیه و دوخت لباس ها با استفاده از الیاف مصنوعی داشته باشد البته انواع الیاف مصنوعی نیز به چند دسته تقسیم می شود که قطعاً الیاف درجه یک بهترین انتخاب می باشد‌.

مهمترین شاخصه که سبب شده است افراد زیادی تمایل به استفاده از لباس بیمارستانی با استفاده از الیاف مصنوعی داشته باشند قیمت مقرون به صرفه می باشد و قطعاً نسبت به لباس های تولید شده با استفاده از الیاف طبیعی قیمت ارزان تری دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و تمامی اقشار جامعه می‌توانند از آن استفاده نمایند.

فروشگاه مرکزی لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

فروشگاه مرکزی لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان تمامی مراکز فروش لباس بیمارستانی در سراسر کشور می توانند از فروشگاه مرکزی لباس یکبار مصرف را با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه تر خریداری کنند ، علت ارزان بودن این محصولات حذف واسطه ها می باشد و مشتریان می‌تواند آن را به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی تهیه کنند.

فروشگاه مرکزی آمادگی همکاری با تمامی کلینیک ها و همچنین بیمارستان ها در سراسر کشور را دارد و می توانید برای درخواست خرید از طریق لینک زیر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید که در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات کامل و جامعی را درباره انواع لباس یکبار مصرف در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین می توانید این محصولات در محلی که خودتان از قبل مشخص نموده اید دریافت نمایید که این موضوع باعث جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان نیز می شود.

1

  1. سلام به همه عزیزان و زحمتکشان و تمامی دوستانی که در کادر بهداشت و پشتیبانی کادر بهداشت در زمینه ساخت لباس های بیمارستانی یکبار مصرف تلاش و فعالیت برند و ممنونم از سایت دکتر تک که ما را در خرید بهتر و بدون واسطه و با قیمت مناسب این لباسهای یکبار مصرف راهنمایی می‌کند درود بر شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.