مرکز فروش ماسک یکبار مصرف سه لایه ارزان

ماسک یکبار مصرف سه لایه یکی از ضروری ترین تجهیزات مراقبتی و بهداشتی در عصر حاضر به حساب می آید که از مطمئن ترین راه ها جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا می باشد. تا پیش از این فقط بیماران، کادر درمان و افرادیکه در معرض آلودگی های محیط قرار داشتند از ماسک یکبار مصرف مرغوب استفاده می کردند، اما هم اکنون تمامی اقشار جامعه ملزم به استفاده از آن هستند. مرکز فروش ماسک ارزان سه لایه، این محصول را با بهترین کیفیت در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

مرکز فروش ماسک یکبار مصرف سه لایه ارزان

همه چیز درباره ماسک یکبار مصرف سه لایه

همه چیز درباره ماسک یکبار مصرف سه لایه راه های زیادی برای پیشگیری از انواع عفونت ها، ویروس ها و بیماری های قابل سرایت وجود دارد که یکی از مهمترین و اثرگذارترین آنها، استفاده از ماسک تنفسی سه لایه است که طبق استانداردهای مورد تایید نهادهای بهداشتی ذی صلاح تولید می شود.

این نوع ماسک همانطور که از نامش پیداست از سه لایه مختلف تشکیل شده تا بتواند از انتشار ذرات معلق در هوا مانند بزاق دهان، تنفس آلوده به انواع ویروس و … جلوگیری کند. استفاده از ماسک سه لایه که نام دیگر آن ماسک جراحی می باشد،

برای تمامی پزشکان، کادر درمان و افرادیکه با محیط های آلوده در ارتباط هستند، ضروری می باشد. بیماران هم برای جلوگیری از پخش بیماری خود و آلوده کردن دیگر افراد، تا زمانیکه بهبود یابند از این ماسک استفاده می کنند.

اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال انتشار سریع آن، سازمان بهداشت جهانی از تمامی افراد خواسته است در محیط های عمومی حتما از ماسک استفاده کنند. عرضه ماسک باکیفیت و ارزان از سوی داروخانه ها، پخش کنندگان تجهیزات پزشکی و درمانی، فروشگاه های معتبر و … انجام می شود تا تمامی افراد دسترسی آسانی به آن داشته باشند.

این ماسک دارای دو بند در کناره ها و یک نوار فلزی در لبه است تا به بهترین شکل بر روی صورت قرار گرفته و در جای خود ثابت بماند. ماسک سه لایه برای سلیقه های مختلف در رنگ های متفاوتی تولید می شود که در کیفیت و عملکرد هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

ماسک یکبار مصرف سه لایه چه مشخصاتی دارد؟

ماسک یکبار مصرف سه لایه چه مشخصاتی دارد؟ ماسک های یکبار مصرف سه لایه که از مراکز معتبر تهیه می شوند، همگی استاندارد بوده و دارای یک لایه فیلتر در قسمت میانی است. این لایه فیلتر مطمئنی برای ممانعت از ورود ویروس به حساب آمده و سلامت فرد مصرف کننده ماسک را تضمین می کند.

دو لایه بیرونی هم از الیافی تهیه می شود که هیچ بافتی ندارند و لایه بیرونی دارای چند چین خوردگی است تا با باز کردن آنها، ماسک تمام سطح صورت تا زیر چشم و زیر چانه را بپوشاند. لایه میانی از جنس ملت بلون ساخته می شود که به عنوان فیلتر عمل کرده و بسیار نرم و منعطف می باشد.

الیاف این نوع فیلتر به قدری ظریف و در مقیاس میکرون است که حتی مایعات هم از آن عبور نمی کند. به همین دلیل افراد بیمار که احتمال عطسه و سرفه آنها وجود دارد، حتما باید از ماسک استفاده کنند تا انواع ویروس را همراه با بزاق دهان به محیط منتشر نکنند.

جالب آنکه این فیلتر اجازه عبور هوا را داده و می توان با داشتن ماسک بر روی صورت، به راحتی تنفس کرد. جنس دو لایه بیرونی از اسپان است که ضد حساسیت است و به دلیل تماس مستقیم با پوست هیچ آلرژی در فرد ایجاد نمی کند.

در برخی موارد، این لایه های بیرونی را از جنس اس ام اس که نوعی پارچه کامپوزیتی است تولید می کنند. اس ام اس هم شباهت زیادی به اسپان دارد اما در برابر ورود هرگونه میکروب و ویروس مقاومت بسیار زیادی دارد.

مراحل تولید ماسک یکبار مصرف سه لایه اعلا

مراحل تولید ماسک یکبار مصرف سه لایه اعلا به دلیل اهمیت بهداشتی بودن ماسک سه لایه و بسته بندی استاندارد آن، بهتر است تمامی مراحل تهیه و تولید ماسک بصورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام شود. در ابتدا پارچه بهداشتی مورد استفاده برای این منظور انتخاب می شود. برای لایه زیرین و بیرونی از نوع اسپان و برای لایه میانی، از پارچه ملت بلون استفاده می شود.

پارچه های نام برده شده به ترتیب بر روی نوار رول گیر دستگاه قرار گرفته و طبق برنامه ای که به آن داده شده، پارچه ها در سایز مورد نظر برش می خورند. پس از برش کاری، در قسمت دیگری از دستگاه نوار مفتول باریکی بریده شده و در لابه‌لای سه لایه اصلی قرار می گیرد.

در این قسمت، سه لایه مختلف بر روی یکدیگر قرار گرفته و پرس می شوند. این نوار مفتول بر روی بینی قرار گرفته و با ثابت شدن بر روی بینی، می تواند هرگونه منفذی را مسدود کند. مرحله پایانی کار به اتصال بندهای کناری مربوط می شود. بندها هم توسط رول گیر دستگاه در سایز مناسب قطع شده و به شکل پرسی در محل مخصوص خود قرار می گیرد.

این نوع ماسک پس از اتمام ‌کار تولید، باید به مرحله استریل و بسته بندی نهایی ارسال شود. با توجه به گسترش بیماری کرونا و لزوم تولید انبوه ماسک های سه لایه بهداشتی، دستگاه استریل به کارگاه های تهیه و تولید ماسک عرضه می شود.

این دستگاه سایز بزرگ و جاگیری ندارد، اما قادر است در حجم انبوه و تجاری، ماسک ها را استریل و آماده ورود به بازار کنند. تولید کننده ماسک در تمامی مراحل کار، رعایت اصول بهداشتی را در اولویت قرار داده زیرا حفظ سلامت جامعه به استفاده از ماسک های استاندارد بستگی دارد.

توزیع کنندگان ماسک یکبار مصرف سه لایه ارزان

توزیع کنندگان ماسک یکبار مصرف سه لایه ارزان توزیع کنندگان ماسک یکبار مصرف سه لایه ارزان، این محصول را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت از تولیدکنندگان مطرح و دارای مجوز در حجم انبوه خریداری می کنند. خرید در حجم عمده به سود خریدار بوده و در کاهش هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

همواره خرید مستقیم از تولیدکنندگان اصلی موجب اطمینان خاطر بیشتری درمورد کیفیت محصول خواهد شد و موارد بهداشتی و استانداردسازی آن تضمین شده است. با توجه به لزوم استفاده تمامی افراد جامعه از ماسک سه لایه، باید این محصول را با قیمت ارزان تولید کرد تا تمامی افراد امکان خرید آن را داشته باشند.

هر ماسک سه لایه را باید پس از مصرف در سطل زباله و یا کیسه بدون منفذ قرار داده و دور انداخت. ماسک سه لایه در سایز کودک، نوجوان و بزرگسال تولید می شود. در مرکز فروش انواع ماسک پزشکی، می توان تنوع رنگ زیادی از ماسک سه لایه را مشاهده کرد. توزیع کنندگان تلاش می کنند این محصول واجب و ضروری را به دست مصرف کنندگان در دورترین شهر و روستاهای کشور برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.