واحد فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازار

بحث ما در اینجا در خصوص لباس یکبار مصرف می باشد که در بسیاری از مشاغل و حتی در بعضی کارهای منزل و آزمایشگاه ، بیمارستان ، دندانپزشکی ، مطب پزشکان و سالن های آرایش ( زنانه و مردانه ) مورد استفاده قرار میگیرد مهم ترین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید رعایت اصول بهداشتی و ایمنی در کار و تولید می باشد مثلا در تولید مواد غذایی حتما باید موارد بهداشتی رعایت شود و این با وسایلی از قبیل استفاده همیشگی : دستکش یکبار مصرف ، لباس یکبارمصرف ، گان ، کلاه یکبار مصرف و روکفشی و … میباشد . حال باید بررسی کنیم که فروش و تولید مواد یکبار مصرف بیمارستانی چگونه می باشد مخصوصا در مکان هایی که احتمال بیماری نیز وجود دارد حتما باید استفاده شود . واحد فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیز مهم ترین گزینه برای این بحث می تواند باشد . 

واحد فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازار

صادرکننده لباس یکبار مصرف به خاورمیانه

صادرکننده لباس یکبار مصرف به خاورمیانه

همانطور که گفته شد برای جلوگیری از انتقال بیماری و آلودگی در محل کار حتما و باید از لباس یکبار مصرف استفاده شود که این لباس ها از الیافی استفاده می شود که باعث شود در برابر آلودگی مقاوم باشد این نوع لباس باید از جنس نرم و لطیف و سبک و ضد حساسیت و ضد میکروب و بدن نما نباشد و از الحاظ مقاومت باید دارای کشش و سایش و استحکام می باشد که افرادی که از آن استفاده می کنند در انجام کارهایشان به مشکل برنخورند . یک سری از کشورهای همسایه هستند که تقاضای سفارش لباس یکبارمصرف از ایران و یا خاورمیانه را دارند که عبارتند از : قطر ،ارمنستان ، افغانستان و … که این باعث شده کشور ما در این زمینه خوب بدرخشد و در خاورمیانه به معروفیت خوبی برساند .کشور چین در زمینه تولید لوازم پزشکی و لباس یکبارمصرف در رتبه اول در دنیا می باشد که توانسته به تمامی کشورهای دیگر نیز محصولات خود را صادر نماید .در هر کشور باید حتما توجه داشت که محصولاتی که از کشورهای دیگر وارد می شود آیا بهداشتی می باشد احتمال اینکه مواد یکبارمصرف پزشکی و بیمارستانی آلوده به ویروس باشد نیز بسیار زیاد است . 

بهترین و پرفروش ترین برند البسه پزشکی یکبار مصرف

در زمان بستری شدن یک بیمار اولین چیزی که باید به بیمار تحویل داده شود لباس یکبارمصرف بیمارستانی می باشد که این یکی از مهمترین کارهایی می باشد که پرسنل بیمارستانی در مقابل بیمار باید انجام دهند . در شغل بیمارستانی حتما و باید این لباس پوشیده شود همانطور که گفتیم افرادی که در این شغل مشغول به کار هستند با خطرات زیادی می توانند روبرو شوند که این نوع لباس در پزشکی را گان نیز می گویند . گان برای افراد متخصص در بیمارستان استفاده می شود و باید دقت کافی در زمینه خرید آن داشته باشند در بعضی مواقع که مشکل خیلی حاد می باشد باید از لباس ایزوله نیز استفاده شود که همانند لباس یکبار مصرف می باشد اما با کیفیت بیشتر در مقابل بیماری . در هنگام خرید لباس یک بارمصرف به جنسی یا الیافی که در آن استفاده شده است باید توجه کرد هر چه الیاف آن مرغوب تر باشد مقاومت آن در کار نیز بیشتر می باشد بهترین و مرغوب ترین البسه پزشکی بر اساس کیفیت جنس و دوخت و مصرف آن می باشد. خرید بی واسطه برای تولیدکنندگان بهترین گزینه در جهت فروش و درآمدزایی می باشد یک نمونه دیگر لباس یکبار مصرف لباس ایزوله می باشد که این نمونه از بهترین و پرفروش ترین برند البسه پزشکی محسوب می شود .

فروش انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف به صورت عمده

فروش انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف به صورت عمده

تولید انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف در بیشتر شهرها امکان پذیر می باشد زیرا که برای مصرف در بیمارستان و استفاده بیماران لازم الاجرا می باشد و در صورت نبودن به مشکلات زیادی در جامعه بر می خوردیم که در هر شهر نیاز به تولید این محصول می باشد تولیدکننده لباس بیمار یکبارمصرف در این زمینه دارد که میتواند به تمام مراکز بیمارستانی ارائه دهد این عرضه کننده لباس بیمارستانی نیز می تواند برای خود مشتری همیشگی داشته باشد . هرچه قدر مرغوبیت و تحویل اجناس به موقع باشد اعتبار این تولیدکنندگان بیشتر میشود . این لباس را نیز می توانید به صورت کلی و عمده نیز خریداری نمود که این نیز به جهت خرید و فروش نیز به صرفه می باشد این نکته بسیار اهمیت می باشد که در بیمارستان ها مخصوصا بیمارستهای بیماریهای عفونی مسؤلین یا کارکنان هر بخشی باید لوازم بهداشتی و البسه یکبارمصرف خود را داشته باشد که باعث نشود به بخش های دیگر مراجعه نمایند جهت کمبود این وسیله بسیار کاربردی . 

بزرگترین تولیدکننده لباس بیمار یکبار مصرف

ایران بهترین کشوری می باشد که در زمینه تولید مواد اولیه پتروشیمی در دنیا مطرح شده است و بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه لباس یکبار مصرف بیمار یا بیمارستانی را از روی معروفیتش ( الیاف به کار برده و کیفیت دوخت لباس ) در بین مشتریان می توان یافت که انواع پارچه یا الیافی که استفاده می شود که در آن با گرماژ بالای (۸۳  الی  ۵۰ گرم ) می باشد که این مواد باعث می شود که لباس یکبارمصرف بدن نما نباشد حال به چند نمونه آن اشاره می کنیم که عبارتند از : پارچه تترون ، ترگال ساده ،فلامنت پنبه ، کجرال و اسپان باند و… که هر کدام از این پارچه ها برای مصرف خاصی استفاده می شود .هر چقدر کار دشوارتر باشد ( از لحاظ بهداشتی ) جنس لباس باید مقاومت تر تولید شود .بسیاری از تولیدکنندگان نیز اقدام به سایت در زمینه فروش این محصول نموده اند که به راحتی می توانید قبل ازخرید در این خصوص تحقیق و بررسی نمایید .ضمنآ با پیشرفتی که تولیدکنندگان در این محصول داشته اند به کشورهای دیگر یا به عبارتی به کشورهای همسایه نیز صادر گردیده است که به رونق و فروش در این زمینه کمک بسیاری شده است .بسیاری از شرکت ها و یا تولیدکنندگان البسه پزشکی و بیمارستانی در شهرهای ایران می باشد که کار خود را با مشارکت مردمی راه انداخته و شروع به فعالیت داشته و دارند که این نیز بسیار باعث اقتخار در این عرصه شده است . محیط تولید لباس بیمارستانی باید در محیطی باشد که از ورود آلودگی و بیماریهای عفونی جلوگیری شود و عاری از هر گونه ویروس باشد زیرا که اگر در محیط غیر بهداشتی تولید شود ویروس به راحتی بیمارستان و حتی بیمار انتقال پیدا می کند خدا را شاکریم که این مشکل در ایران تا کنون پیش نیامده است و همیشه لباس ها در محیط کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی گردیده است . ضمنا باید این نوع لباس در جایی انبار نشود زیرا همان انبار شدن نیز امکان انتقال بیماری و آلودگی را می تواند داشته باشد . این نکته بسیار مهم این است که اگر لباس یکبارمصرف برند از کشورهای دیگر خواسته باشیم وارد کنیم نرخ آن متغییر می باشد اما تولید لباس در کشور ما از لحاظ قیمت و تورم چندان فرقی نمی کنند بعضی از کشورها نیز قادر به تولید این نوع لباس نمی باشند و از کشورهایی که تولید می کنند تقاضای سفارش دارند که این نیز بهترین گزینه در خرید و فروش صادرات این محصول می باشد .

عرضه کننده البسه یکبار مصرف در مدل های متنوع

عرضه کننده البسه یکبار مصرف در مدل های متنوع

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی از آن جهت تولید می شود که بتوانند به راحتی و روزانه لباس بیمار را تعویض نمایند و مشکلی برای تعویض آن نداشته باشند . و دوخت راحت این نوع لباس نیز به همین جهت می باشد که بیمار زمان تعویض اذیت نشود . لباس یکبار مصرف در بیشتر موارد استفاده و عرضه می شود بیشتر تولیدکنندگان لباس یکبار مصرف برای فروش بیشتر دراین زمینه به طور مستقیم اقدام به فروش در بیمارستان ها می نمایند . از این محصول مدل های زیادی در بازار وجود دارد که مشتریان میتوانند استفاده کنند به عنوان مثال : بلوز و شلوار مردانه و زنانه و کودکانه ، پیراهن جلو باز ، پیراهن پشت باز ، روپوش ، سرهمی 

بعضی از تولیدکنندگان برای فروش بیشتر و در آمدزایی به یک سری از افراد نیازمند در منزل نیز ایجاد شغل نموده اند که این نیز یک منبع فروش خوبی داشته است و افراد زیادی مشغول به کار نیز شده اند . بیشتر تولیدکنندگان لوازم پزشکی و بیمارستانی سعی کرده اند که یک نماینده فروش ( مغازه ) در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستانی ایجاد نمایند که مراجعین به بیمارستان و پزشکان بتوانند به راحتی به مواد مورد نیازی که تجویز می شود دست پیدا نمایند . در بسیاری از کشورهای دیگر در زمینه تولید لباس یکبار مصرف بیشرفت بسیاری زیادی داشته اند جدیدترین این نوع لباس ، لباسی می باشد که مجهز به مجرای جداسازی پلی پروپیلن می باشد که در بیشتر بیمارستان ها با استقبال خوبی روبرو شده است . لباس های یکبارمصرف جراحی باید در آن ماده ای وجود داشته باشد که بتواند از ورود بیماریهای عفونی و آلودگی های اتاق عمل به کارکنان جلوگیری شود . بهترین پارچه های لباس بیمارستانی و پزشکی در شهرهای تبریز و یزد ، تهران ، اصفهان می باشند که توانسته اند در این زمینه بهترین و مرغوبترین محصول را به بازار و به دست تولیدکنندگان مجموعه پزشکی برسانند . پارچه اسپان باند یا همان پارپه نبافته بیمارستانی مهمترین پارچه در تولید لباس یکبارمصرف می باشد آن هم به دلیل سوزنی بودن پارچه می باشد .و کشور ما نیز در این زمینه جز بهترین و با کیفیت ترین کشوری می باشد که در تولید لباس یکبارمصرف در رتبه بالایی قرار گرفته است و اسم ایران نیز ثبت شده است 

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت و ارزان

قیمت این محصول متفاوت می باشد و آن هم برای مصرف یا کیفیت آن هست در بازار لوازم پزشکی و بیمارستانی همه نوع لباس یکبارمصرف دیده می شود اما باید توجه کرد که آن لباسی که می خواهیم خرید کنیم برای چه منظور می باشد که این میتواند کمک شایانی به انتخاب نوع این لباس نماید . خرید لباس یکبار مصرف ارزان نیز بستگی به کارایی و جنس استفاده شده در این محصول می باشد . قیمت لباس یکبار مصرف در بازار فروش متغییر نیز می باشد و آن هم به دلیل نرخ پارچه های استفاده شده و الیاف موجود در آن می باشد هر چقدر کیفیت پارچه مرغوب باشد قیمت لباس گرانتر می باشد .این را همه می دانیم که هرچه محصول با کیفیت تر باشد مشتری و فروش آن در بازار زیاد می باشد حال این را باید و حتما یک تولیدکننده لباس یکبارمصرف باید توجه داشته باشد . 

ارائه کننده انواع لباس یکبار مصرف بیمار در رنگ و سایز مختلف

ارائه کننده انواع لباس یکبار مصرف بیمار در رنگ و سایز مختلف

تولیدکنندگان لباس یکبار مصرف بیمار انواع محتلف و حتی رنگ های مختلفی دارد که تولید میشود ابتدا شروع به انواع مختلف لباس می پردازیم و آن هم عبارتند از :

 • لمینت 
 • اسپان باند
 • تایوک 

این نوع لباس ها هر کدام از یک نوع جنس پارچه پزشکی تولید می شود و اما در زمینه رنگ های لباس یکبار مصرف نیز به چند نمونه آن اشاره می کنیم به عنوان مثال انواع رنگ لباس یکبار مصرف بیمار شامل رنگ های : رنگ سفید . صورتی . سبز . آبی ( نفتی ، کاربنی ، آسمانی ) ،خاکستری که بیشترین رنگ های موجود در تولید لباس و البسه پزشکی و بیمارستانی یکبار مصرف می باشد .ارائه کنندگان و تولیدکنندگان توجه داشته باشند چه مدل و چه رنگی برای چه قسمت بیمارستانی تولید باید شود .لباس های یکبار مصرف انواع مختلف دارد اینجا به چند نمونه اشاره می کنیم تمام البسه بیمارستانی شامل لباس یکبارمصرف می باشد که انواع البسه بیمارستانی یکبار مصرف و لوازم پزشکی کدامند ؟ 

 • لباس یکبارمصرف بیمار در سایز مختلف 
 • لباس یکبار مصرف برای سنین مختلف 
 • لباس یکبار مصرف پزشک 
 • لباس یکبار مصرف اتاق عمل 
 • کلاه و روسری یکبار مصرف 
 • دستکش یکبارمصرف جراحی و آزمایشگاهی 
 • گان یکبار مصرف  
 • روکش کفش یکبار مصرف 
 • ملحفه یکبارمصرف 
 • لباس نوزاد 

نواری که روی لباس یکبار مصرف زنانه در زمان زایمان می پوشد برای این است که مادر بتواند به راحتی جهت شیر دادن به نوزاد خود آن را باز کند ضمنآ هر کدام از این محصولات خود چندین نمونه دیگر نیز تولید می کند مثلا لباس یکبار مصرف اتاق عمل شامل : پک اندوسکوپی ، پک سزارین و زایمان ، پک جراحی مغز و اعصاب ، پک ارتوپدی و پک جراحی چشم نیز تولید می شود .ضمنآ بیشتر تولیدکنندگان جهت خرید پارچه مورد نظر در دوخت لباس می توانند آن را به صورت مجازی سفارش و درب کارخانه تحویل بگیرند که این نیز کمک زیادی به صرفه بودن هزینه ها کرده و می باشد . یعضی از تولیدکنندگان البسته پزشکی و بیمارستانی یک ایده تولید کرده اند که آن هم پک بیمارستانی و پک بهداشتی می باشد که در داخل آن پک وسایل ضروری بهداشتی موجود می باشد از قبیل ( دستکش یکبارمصرف، لباس یکبارمصرف ، پد ضدعفونی ، سرنگ و … ) که در بیشتر موارد این محصول بهترین فروش را داشته است . 

1

 1. با سلام و وقت بخیر یقینا شما با خرید از این سایت کیفیت تضمین شده دریافت می کنید و راضی خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.